پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

با مخترعین ایرانی؛
خدمت جدید شرکتی دانش‌بنیان به مردم؛ تحویل نان هر کجا و هر زمان بخواهید!
شرکتی دانش‌بنیان در کشور موفق به تولید خدمتی شده است که در هر ساعت از شبانه روز نان تازه و با کیفیت را به شهروندان می‌رساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش‌بنیان و طرح‌های مبتنی بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان، در نظر دارد تا محصولات دانش بنیانی را که این شرکت‌ها تولید می‌کنند معرفی کند.

یکی ازشرکت‌های دانش‌بنیان نوپا در شهر شیراز موفق به تولید خدمتی شده است که در هر ساعت از روز نان تازه و با کیفیت را به شهروندان می‌رساند.

مدیر شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا کماچ در گفت‌وگویی در تشریح خدمت رسانی که دارد، عنوان کرد: شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا ما در شهر شیراز نان‌های تازه و با کیفیت را از نانوایی‌های محل تهیه می‌کند و در ساعاتی از روز آن را به دست مشتریان خود می‌رساند.

وی در خصوص چگونگی سفارش نان اظهار کرد: برای سفارش دادن باید از طریق نرم‌افزار تلفن همراه  یا سایت اینترنتی کماچ  اقدام کنید و برای آن که سفارش تکمیل شود اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن خود را وارد می‌کنید و پس از ثبت سفارش پیک کماچ نان گرم و تازه را به دست شما می‌رساند.

مدیر شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا کماچ با بیان اینکه نان های کماچ به دو دسته سنتی و فانتزی تقسیم می‌شوند،‌ گفت: در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید سفارش‌های خود را در سایت  یا نرم افزار کماچ ثبت کنید و سپس پیک ما در همان ساعت و محلی که خود مشخص کرده‌اید؛ نان تازه و با کیفیت را به دستتان می‌رساند.

هر روز از کماچ نان دریافت کنید

وی تصریح کرد:‌ یکی از قابلیت‌هایی که در نرم افزار و سایت خود قرار داده‌ایم این است که می‌توان سفارش را به طور روزمره ثبت کرد یعنی در سفارش قید شود که نان‌ها هر روز راس ساعت مشخصی برسد.

مدیر سایت کماچ درمورد قیمت و کیفیت نان‌ها یادآور شد: نان‌ها را از نانوایی‌های محل تهیه می‌کنیم و قیمت نان‌ها همان قیمتی است که در درون نانوایی فروخته می‌شود و تمام سعی ما این است که نانی با کیفیت را به دست مشتریان برسانیم، اگر نانی که به دست مشتری می‌رسد از کیفیت خوبی برخوردار نبود یا دیر به دست آنها رسید می‌توانند با ما تماس بگیرند تا تیم ما این مشکل را پیگیری کند چراکه هدف ما این است که نانی گرم و تازه را بر سر سفره‌ها بیاوریم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.