پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل مطرح کرد;
اعزام ۴ هزار و ۷۶۰ نفر به اردوهای جهادی در ۹ ماهه اول سال۹۶
احمد علی یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل گفت: در سال گذشته ۲ و نیم میلیارد تومان وام خوداشتغالی داشته ایم که این رقم امسال 700 میلیون تومان بوده است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد علی یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل به عملکرد بالای اردوهایی جهادی در ۹ ماه اول سال ۹۶ اشاره کرد و گفت:اردوی جهادی ۱ روزه به تعداد ۳۷۴۵ نفر در قالب ۲۱۹ گروه جهادی ،اردوی جهادی ۳ روزه به تعداد ۱۵۳ نفر ،اردوی جهادی ۷ روزه به تعداد ۸۶۲ نفر در قالب ۵۴ گروه جهادی انجام شد.
وی با بیان ساخت خانه های محروم با همکاری کمیته امداد تصریح کرد: ۱۰ خانه محروم در حال ساخت هستند و ۱۵ خانه محروم در سهمیه قرار دارند که دو خانه محروم در هفته دفاع مقدس، یک خانه محروم در دهه فجر افتتاح شد و بقیه ساختمان ها ۸۰ درصد بنای فیزیکی آن ساخته شده است، مشغول ساخت مقبره شهدا در پلاک و مسجد امت آباد با همکاری شهرداری نیز هستیم.
مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل با اشاره به مجمع خیرین محرومیت زدایی خاطرنشان کرد: برای کمک به ساخت خانه های محروم این مجمع شکل گرفت که با کمک های همشهریان و افراد خیر بتوانیم در راستای محرومیت زدایی گام مهمی در شهرستان برداریم.
وی در خصوص تسهیلات به کارآفرینان گفت: در سال گذشته معادل ۲ و نیم میلیارد وام خوداشتغالی داشته ایم که این رقم امسال ۷۰۰ میلیون بوده است .
مسئول بسیج سازندگی بابیان اشتغال ۵۷ نفر در امسال یادآور شد: این وام ها در زمینه پرورش قارچ ،زنبور عسل، صنایع تبدیلی، صنایع دستی، پرورش دام سنگین، پرورش ماهی گرم و آبی و سردآبی ، گلخانه، کبک و بزآلپاین صورت گرفته است.
وی از تشکیل کمیته خدمات رسان خبر داد و اظهار کرد: با شناسایی نقاط هدف در ۸ منطقه و تشکیل کمیته اجرایی با مشارکت مردم درصدد تشکیل صندق خیریه هستیم و با درنظر گرفتن پتانسل های موجود در ان منطقه به اشتغال زایی بپردازیم.
یگانه به هدف این مجمع اشاره کرد و گفت: اشتغال زایی و مردم یاری که با شعار کار با مردم برای مردم است و این صندق ها با توجه به مشارکت مردم وام در نظر گرفته می شود.
در ادامه این جلسه مجتبی کشوری، مسئول راهیان نور شهرستان آمل خاطرنشان کرد: ۱۲۷۰ نفر به راهیان نور اعزام خواهند شد که از ۲۶ دستگاه اتوبوس خواهد بود.
وی با بیان تاریخ اعزام راهیان نور تاکید کرد:۲۰، ۲۶، ۲۷، ۲۸ اسفند و ۳ فرودین سال آینده خواهد بود و علاوه بر مناطق جنگی و یادمان شهدا، به حرم حضرت امام، دانیال نبی و جمکران نیز در طی مسیر به زیارت خواهند پرداخت.
در پایان مسئول بسیج سازندگی با اشاره به نقش مردم در کمک به محرومیت زدایی عنوان کرد: شماره حساب مجمع خیرین محرومیت زدایی ۶۸۲۲-۱۱-۱۲۳۴-۰۰۰۰-۱ می باشد و کسانی که مایل هستند می توانند در این امر خیرمشارکت داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.