پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد;
محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته در جاده‌ های مازندران
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌ های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند تا شنبه ۱۹ اسفند در جاده‌ های مازندران اعمال می‌ شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران، با بیان اینکه محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته از امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند تا شنبه ۱۹ اسفند در جاده‌ های مازندران اعمال می‌ شود، گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۹ اسفند از جاده‌ های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و جاده تهران، سمنان، مشهد و برعکس ممنوع است.

وی افزود: رفت و آمد موتور سیکلت‌ های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌ های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه ۱۸ اسفند از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه رفت و آمد کلیه تریلر‌ها کماکان در جاده هراز ممنوع است، گفت: آمد و شد کلیه کامیون‌ ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۶ اسفند و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ اسفند از جاده هراز ممنوع است.

وی افزود: رفت و آمد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۱۸ اسفند از تهران به قائم شهر و برعکس، ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه رفت و آمد اکنون در جاده‌های مازندران عادی و روان است، گفت: وضعیت جوی جاده‌ های مازندران ابری تا نیمه ابری و جاده سوادکوه نیز ابری همراه با بارش پراکنده گزارش شده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.