پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طی حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه;
سید یونس حسینی عالمی دادستان جدید مرکز مازندران شد
آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، طی حکمی سید یونس حسینی عالمی را به عنوان دادستان جدید مرکز مازندران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، در حکمی سید یونس حسینی عالمی را به عنوان دادستان جدید مرکز مازندران منصوب کرد.
حسینی عالمی از سال ۱۳۹۳ رییس دادگستری شهرستان بابل بود و  اکنون جانشین حجت الاسلام اسدالله جعفری شد.

جعفری دادستان پیشین عمومی و انقلاب مرکز استان، آذر ماه امسال به عنوان رئیس کل دادگستری خراسان شمالی منصوب شده بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. جمشید گفت:

    سلام و درود خدا بر دادستان مازندران و دست مریزاد بر رئیس قوه قضائیه ای که یک متفکر پاک را به این خدمت و جایگاه انتخاب کردن . کاری که ایشان انجام داده در راستای درست عدالت خواهی است. که هر کس حقش پایمال شده و قضات هم نتوانستن به هر دلیلی به داد دادخواهان برسند این مرد با خدا و عدالت محور از جان و مال و وقت خودش توشه آخرت کرده و یک باز نگری در پرونده های میکند که ۸۰ درصد ان به حق بوده ولی علم و قضاوت قاضی به دلایل نامعلوم نتوانسته حق خواهان را از خواسته باز ستاند (با اینهمه هزینه بالایی که قوه قضائیه برای یک پرونده به مدت ۳ الی ۴ سال که طول میکشد میگیرد و شاکی دیگر نای جز تسلیم ندارد. )اما این عمل دادستان مازندران عین عدالت است که دادستانی با این علم و دانایی بخواهد در برابر قضاتی که احتمال دارد شاکی که دادخواهی میخواهد حالا کسی به دادش نرسیده بنابر این یک واقعه خلاف عدالت رخ داده که خواهان به خواسته نرسیده. مگر خواهان دل درد داشته که حقی را طلب کند و حالا محکوم هم بشود. بنابرین این کار اقای دادستان مازندران که با شماره تلفن شخصی و وقت شخصی به داد این مظلومان میرسد کاری پسندیده و زیباست . بنده از رئیس قوه قضیائیه عاجزانه طلب این حرکت خدا پسندانه در سراسر استانهای کشور را دارم که حرکت این مرد خدا را که دل ستمدیده گان را شاد و نسبت به خدمتگذاران حکومت اسلامی خوش بین خواهد کرد رابعنوان سر لوحه کار سایر دادستانهای کشور قرار دهند و بصورت یک اصل از اصول داد خواهی لایحه کنید تا درمجلس مصوبه شود. بنده خودم یکی از آن افرادی هستم که این زخم تلخ بی عدالتی را چشیدم و حاضرم بدون کم و کاست پرونده خودم را در اختیار دادستانی بگذرام تا حق و نا حقی مرا ثابت کند و یک تازان عرصه بی عدالتی را شناسایی کنند. حرکت به سمت جامعه عدالت محور. مردم آگاهند . هوشیارند. فهیمند . تشخیص بین مردان عدالت محور و ناقضان عدالت را میدهند. ای مسئولینی که میتوانید کاری بکنید این حرکت دادستان مازندران را سر لوحه کار خویش قرار دهید و در سراسر مملکت اسلامیمان و جهان اسلام رویه کار قرار دهید تا درس عبرت همه گیر شود. بدون عدالت امام زمان (عج) نخواهند آمد. والسلام

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.