پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری عامل تهیه و توزیع مواد محترقه در شهرستان آمل
فرمانده انتظامي آمل از کشف 3 هزارو 830عدد انواع مواد محترقه و پلمپ یک واحد صنفی در اين شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی در تشریح این خبر ، گفت: به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از مراسم چهارشنبه آخر سال طرح برخورد با عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در شهرستان آمل به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل،افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از برسی های همه جانبه و تجقیقات پلیسی موفق به شناسایی یکی از عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه و آتش زا در این شهرستان شدند .

سرهنگ آزادی،خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی ماموران در عملیاتی ضربتی متهم دستگیر و در بازرسی از واحد صنفی وی ۳ هزارو ۸۳۰ عدد انواع مواد محترقه کشف شد .

فرمانده انتظامی آمل، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به دلیل سلب آسایش شهروندان و اخلال در نظم و امنیت عمومی به مرجع قضائی معرفی شد

وی با شاره به اینکه واحد صنفی متعلق به متهم پلمپ شد ، افزود: استفاده از هرگونه مواد محترقه و منفجره ای که موجب سلب آسایش شهروندان شود طبق قانون جرم بوده و پلیس با متخلفان و مجرمان در این زمینه برخورد خواهد کرد .

آزادی در خاتمه از شهروندان ،خواست: برای پیشگیری از حوادث چهار شنبه آخر سال ضمن همکاری با پلیس در ایجاد نظم و امنیت عمومی،در فرزندان خود این باور را ایجاد کنند، که سلب آسایش دیگران، وسیله خوبی برای شادی و سرگرمی نیست و نباید با اشتباهات خود، اندوه و ماتم را جایگزین شادی آغاز سال نو کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.