پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
۴ کشته و مصدوم در سانحه رانندگی در محمودآباد
برخورد دو دستگاه خودرو سواری در شهرستان محمودآباد و رو به روی شهرک خانه دریا 4 کشته و زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا باقری با اعلام این خبر، افزود: در ساعت ۱۷ و ۲۵ دقیقه روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع سانحه رانندگی محور اصلی “ملا کلا” رو به روی شهرک “خانه دریا” در شهرستان محمودآباد، ماموران پاسگاه انتظامی “بیشه کلا” سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودروی سواری پراید سفید رنگ به رانندگی فردی به نام “الف- ر” با چهار سرنشین با یک دستگاه خودرو سواری تویوتا لکسوز سفید رنگ برخورد کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: در این حادثه چهار سرنشین خودرو  پراید به شدت مصدوم شدند که با حضور عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ باقری، اظهار داشت: راننده خودرو سواری پراید به نام ” االف – ر” پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

وی گفت: علت تامه تصادف با حضور کارشناسان پلیس راه بابلسر در دست بررسی است.

باقری همچنین از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید در بلوار “خزر” شهرستان ساری بامداد روز جمعه۴ اسفندماه خبر داد و افزود: در این حادثه جوانی ۲۶ ساله راننده خودرو به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت.

سرهنگ باقری، گفت: برابر نظر کارشناسان پلیس راه  و راهور خواب آلودگی و خستگی، سرعت زیاد و عدم توجه به جلو از جمله علل واژگونی خودرو ها در حوادث رانندگی است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.