پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل آغاز به کار کرد
پس از ادغام 2 سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، محمد علی سبز علی پور سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل با اشاره به اینکه این سازمان با ادغام سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی شروع به کار کرده است گفت : بر اساس آیین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه، شهرداری می تواند برای انجام وظایف مدیریتی خود در حمل و نقل بار و مسافر در شهرهای با جمعیت بیش از یکصد هزار نفر، سازمانی از ادغام اتوبوسرانی،تاکسیرانی و پایانه های مسافری برون شهری با مدیریت یکپارچه ایجاد نماید .
وی افزود : با پیشنهاد شورای اسلامی شهر آمل و همت و پشتیبانی شهردار آمل از این مصوبه،سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی ادغام شد.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل ادامه داد : هدف از تشکیل این سازمان،ساماندهی و مدیریت یکپارچه حمل و نقل بار و مسافر است که می بایست بستر مناسب برای دسترسی همه شهروندان به حمل و نقل ایمن و با کیفیت و همچنین حل معضل ترافیک فراهم شود.
یاد آور می شود شهروندان برای انجام کار های اداری مرتبط با این سازمان می توانند به بلوار مطهری، خیابان شهیدان علیزاده (خیابان بنفشه) مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.