پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

درخشش خبرنگاران مازندرانه در عرصه های مختلف/
خبرنگار مازندرانه نائب قهرمان مسابقات جودو کشور شد+ تصاویر
ایمان سلطانی خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در وزن -100 کیلوگرم مسابقات کشوری جودو در ساری، توانست علارغم بیماری و در عین شایستگی به عنوان نائب قهرمانی دست پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ایمان سلطانی خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در وزن -۱۰۰ کیلوگرم مسابقات کشوری جودو در ساری، توانست علارغم بیماری و در عین شایستگی به عنوان نائب قهرمانی دست پیدا کند.

در این دوره از مسابقات که در دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی ساری برگزار شد، ایمان سلطانی ورزشکار با اخلاق و ارزشمند پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در رقابت با ۱۷ ورزشکار مطرح کشوری در وزن -۱۰۰ کیلوگرم علی رغم بیماری آنفلانزا با غیرتی مثال زدنی توانست به عنوان نائب قهرمانی برسد.

گفتنی است این ورزشکار خوش تکنیک از طرف تیم دانشگاه فنی و حرفه ای محمودآباد در این مسابقات شرکت کرد و این تیم توانست با مدال نقره ی کسب شده توسط وی به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند.

اعضای تیم دانشگاه فنی و حرفه ای محمودآباد و مقام های کسب شده توسط آنها به شح زیر است که با سه نشان طلا و ۴نقره ، در بخش تیمی به مقام قهرمانی مسابقات دانشجویان وزارت علوم و تحقیقات مناطق کشور دست یافتند.

۶۰- مهدی اقا مولایی مقام اول
۶۰- مجتبی محبت مقام دوم
۶۶- احسان هنردوست مقام اول
۷۳- علی اصغر جعفری مقام دوم
۸۱- محمد حسین بابائیان مقام اول
۱۰۰- ایمان سلطانی مقام دوم
۱۰۰+ میلاد علیزاده مقام دوم

گفتنی است مربی این تیم عزیزالله مهدوی  و سرپرستی این تیم را آقای رحمانیان بر عهده داشتند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.