پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو شورای اسلامی شهر آمل در گفتگو با مازندرانه مطرح کرد;
حمایت از ورزشکاران المپیکی وظیفه مسئولین است/ ورزش تاثیر چشمگیری در کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی دارد
قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل گفت: هر چقدر به تقویت ورزش بپردازیم، به تقویت فرهنگ پرداخته ایم و در واقع بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی را کاهش داده ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قاسم رسولی، عضو شورای اسلامی شهر آمل درگفتگو با خبرنگار مازندرانه با بیان تاثیر ورزش بر کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی اظهار کرد: هر چقدر به تقویت ورزش بپردازیم، به تقویت فرهنگ پرداخته ایم و در واقع بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی را کاهش داده ایم.
وی به توجه شورای اسلامی و شهرداری آمل به محلات ضعیف اشاره کرد و گفت: با افزایش فضای سبز و توسعه اماکن ورزشی در محلات بخصوص مناطق ضعیف مانند امت آباد که سالن ورزشی آن مورد حمایت قرار گرفته شده است، شاهد کم تر شدن مشکلات در این محلات خواهیم بود.
رسولی ادامه داد: در تمام طراحی های فضای سبز، توسعه اماکن ورزشی در دستور کار بوده و با توجه به امکانات و شرایط تخصیص پیدا کرده است؛ مثلا در سازمان دهی رودخانه هراز، فضاهای ورزشی بسیاری چون پیست دوچرخه سواری، قایق رانی و … طراحی شده است.
وی به سازمان فرهنگی، ورزشی که امسال به شهرداری اضافه شده است اشاره کرد و گفت: با این سازمان بیش تر از پیش به توسعه فضاهای ورزشی، حمایت ار ورزشکاران و تیم داری در شهرستان پرداخته خواهد شد.
عضو ورزشکار شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد: استعدادیابی، حمایت بیشتر از ورزشکاران و تیم های مانند بسکتبال با ویلچر که بازیکنان مطرح و لیگ برتری دارد و مورد حمایت شهرداری است، یکی از وظایف ما می باشد و امیدواریم در آینده بتوانیم تیم های بیشتری را مورد حمایت مادی و معنوی قرار دهیم .
وی حمایت از ورزشکاران را از وظایف مسئولان شهری دانست و تصریح کرد: باید از ورزشکاران المپیکی مان حمایت بیشتری کنیم تا دیگر ورزشکاران انگیزه بدست آورند، افرادی مانند قاسم رضایی در سه دوره المپیک حضور داشته است و این افتخار بزرگی است و قطعا زمان زیادی میبرد تا کسی مانند او دوباره در صحنه های ورزشی دیده شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.