پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

محسن رضایی در دانشگاه امام حسین(ع): بازدید عامل نفوذی «سیا» از تمام دانشگاه‌های ایران/ نفوذ پس از برجام جدی‌ است
فرمانده اسبق سپاه پاسداران با بیان اینکه عامل سازمان سیا مسول نفوذ در ایران شده و در آینده درباره آن افشاگری‌ خواهیم کرد گفت: این فرد خردادماه به ایران آمده و از تمام دانشگاه‌های ایران بازدید و آنها را شناسایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرلشکر محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه پاسداران صبح امروز در چهارمین همایش سراسری علوم و مهندسی دفاعی در سپاه که در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار شد، به انتخابات ۷ اسفند اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن در انتخابات اخیر جنگ نرمی را علیه ما راه انداخت و چنان با امکانات نرم‌افزاری و سایبری خود به صحنه آمد، که بسیار عجیب بود؛ به نحوی که با انبوهی از توانایی‌های خود به میدان نبرد نرم با ما قدم گذاشت.

وی در ادامه با بیان اینکه در انتخابات یکی از طیف‌ها لیستی را معرفی می‌کند و یک طیف نیز تهدیدسازی حساب شده‌ای را در ذهن مردم می‌سازد؛ به نحوی که صدا و سیما نیز حریف آن‌ها نمی‌شود گفت: نتیجه این اقدام دشمن را در تهران مشاهده می‌کنید؛ زیرا امکانات نرم‌افزاری که در تهران وجود دارد در شهرستان‌ها نیست؛ لذا دشمن از همین موضوع استفاده کرد.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران به مقوله نفوذ پس از برجام اشاره و عنوان می‌کند:عامل سازمان سیا که مسول نفوذ در ایران شده و در آینده درباره  آن افشاگری‌هایی خواهیم کرد، خرداد ماه به ایران آمده و از تمام دانشگاه‌های ایران بازدید داشته و آن‌ها را شناسایی کرده است.

رضلیی ادامه داد: این فرد کسی است که بعد از فضای باز شوروی سابق به شوروی رفت و بعد از فضایی که در کوبا ایجاد شد به کوبا رفت و بعد از برجام نیز به ایران آمد.

وی اظهار داشت: الان جنگ ما از دروازه‌های دمشق شروع می‌شود و تا کوچه‌پس‌کوچه‌های تهران ادامه می‌یابد.

ادامه دارد…

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.