پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

انتقال ۲۱ زندانی ایرانی در جمهوری آذربایجان به داخل کشور
به دنبال رایزنی‌های سفارت ایران در باکو، 21 زندانی ایرانی محبوس در جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه ۱۳ اسفند ماه از مرز آستارا تحویل مقامات قضایی کشورمان می‌شوند تا ادامه دوران محکومیتشان را در زندان‌های داخل کشور سپری کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در دیدار «فکرت محمداف» وزیر دادگستری جمهوری آذربایجان با محسن پاک‌آیین سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو پیرامون تبادل زندانیان بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار سفیر کشورمان ضمن استقبال از مرحله جدید انتقال زندانیان ایرانی در روز پنجشنبه ۱۳ اسفند با اشاره به همکاری مفید با وزارت دادگستری جمهوری آذربایجان، گفت: روابط بین ایران و جمهوری آذربایجان در سطح بالایی قرار دارد و سفر اخیر الهام علی‌اف رئیس جمهور آذربایجان به تهران صفحه جدیدی در مناسبات بین دو کشور باز کرده است.

فکرت محمداف نیز در این دیدار ضمن تبریک لغو تحریم‌ها علیه ایران، گفت: سفر رئیس جمهور آذربایجان به ایران و اسنادی که در جریان این سفر به امضا رسید، زمینه‌ساز گسترش هر چه بیشتر روابط دو کشور است.

به دنبال رایزنی‌های سفارت ایران در باکو، قرار است روز پنجشنبه ۱۳ اسفند، ۲۱ زندانی ایرانی محبوس در جمهوری آذربایجان، از مرز آستارا تحویل مقامات قضایی کشورمان شوند تا ادامه دوران محکومیتشان را در زندان‌های داخل کشور سپری کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.