پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد;
سارق منزل با ۲۳ فقره سرقت در محمودآباد دستگیر شد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای منازل و کشف 23 فقره سرقت در شهرستان محمودآباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا باقری با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان محمودآباد، فردی به نام “ب- ع” از سارقان سابقه دار و حرفه ای منزل را  شناسایی کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از هماهنگی قضائی برای دستگیری متهم به سرقت خبر داد و افزود: متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد .

سرهنگ باقری، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به ۲۳ فقره سرقت منزل اقرار کرد که با هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل این فرد اموال مسروقه شامل تلویزیون، هود آشپزخانه، موتورسیکلت، طلا و جواهرات،سیم برق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

باقری در پایان به شهروندان هشدار داد، همواره با رعایت نکات ایمنی و مراقبتی مراقب اموال خود باشند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.