پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در راهپيمايي 22 بهمن ساري;
پخش نا امیدی و گرفتن امید بزرگترین خیانت به انقلاب و مردم است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت سال آینده 72هزارمیلیارد تومان برای اشتغال کشور پول پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دکتر علی ربیعی پس از همراهی با ساروی ها در راهپیمایی ۲۲بهمن سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز همه چیز برای جهش بزرگ آماده است ، افزود: زیر ساخت های کشور برای اجرای برنامه های مورد نیاز بازار کار مهیا شده است.
ربیعی بیان داشت: ما با کمک هم در سایه عقلانیت ،سخت کوشی ،همه با هم بودن و مدارا قادر خواهیم بود مسایل کشور را حل کنیم .
وی اظهار داشت: اقتصاد کوچک شده کشور یک واقعیت جامعه است ،اما باید این موضوع را بگوییم که ما جنگی را پشت سر گذاشته ایم ، تحریم ها شدت پیدا کرد و انرژی و سرمایه بسیاری از کشور هزینه شده است .
وی گفت: اینکه چرا تحریم می شویم باید بگویم که چون در استراتژی ۲ و سه ستونه امنیت منطقه آمریکائیان وارد نمی شویم .
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت سال آینده ۷۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال کشور پول پیش بینی کرده است.
وی با بیان اینکه فقط برای اشتغال روستایی مازندران ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات با بهره کم در نظر گرفته شده است، گفت: گردشگری، آی سی تی و صنایع بسته بندی کشاورزی مزیت استان مازندران است.
وی از بندر امیر آبادبه عنوان مهمترین بخش اقتصادی مازندران که اقتصاد استان را متحول می کند نام برد و گفت: بیکاری هست و ما مسئول هستیم ولی کم کردن فقر مطلق و اشتغال فراگیر ،۲ برنامه مهم دولت دوازدهم است .
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: صندوق های رای برای انتخاب آزاد مردم و اینکه چه چیزی می خواهند،اتفاق می افتد که بزرگترین نعمت جمهوری اسلامی است.
وی گفت: امروز در منطقه از ترس دمکراسی ایران توطئه ها می کنند و در این شرائط هنوز برخی ها متاسفانه درست نفهمیدند که چگونه رژیم پهلوی را ساقط کرده ایم.
وی با اشاره به این نکته که امروز ایران در سایه مقام معظم رهبری شخصیت جهانی پیدا کرده است ،گفت: خوشحالم که در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مازندران شرکت کردم و مازندرانی ها حامی انقلاب و پشتیبان انقلاب بوده و هستند.
وی ادامه داد: اینکه جمعیت امروز از نسل های متفاوت پس از انقلاب بودند و در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال متفاوت تر از سال های گذشته شرکت کرده اند، نشانه ارتباط نسلی است.
ربیعی گفت: ساروی ها نیز همانند دیگر مردم شهرهای ایران تو دهنی به آنهایی زدند که می گویند که ارتباط بین نسلی در ایران از بین رفته است .


پخش ناامیدی و گرفتن امید بزرگترین خیانت است
پخش ناامیدی و گرفتن امید بزرگترین خیانت است
پخش ناامیدی و گرفتن امید بزرگترین خیانت است
پخش ناامیدی و گرفتن امید بزرگترین خیانت است

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.