پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
برخورد وحشتناک ۲ خودرو در بابل ۶ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
برخورد 2 دستگاه خودرو در محور قدیم آمل به بابل، فوت 2 سرنشین خودرو سواری دنا و مصدومیت چهار نفر دیگر را در پی داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد شدید دو دستگاه خودرو وانت نیسان و سواری دنا در محور قدیم “آمل – بابل”، منطقه “عالی زمین” ماموران انتظامی “لاله آباد” سریعاً به محل حادثه عزیمت کرد.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو وانت نیسان به رانندگی فردی به نام “پ- ر” و یک سرنشین  با یک دستگاه خودروی سواری دنا به رانندگی فردی به نام”حسین- ق” ۱۹ ساله و سه سرنشین به نام های”علیرضا –ص” ۱۹ ساله،”علی- ب” ۲۰ ساله و”سید امیر- ج” ۱۹ ساله برخورد کرد .

در این حادثه “علیرضا- ص” ۱۹ ساله و “علی- ب”۲۰ ساله از سرنشینان خودرو سواری دنا به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و چهار نفر دیگر به شدت مصدوم شدند که با حضور عوامل اورژانس مصدومان سریعاً به مرکز درمانی منتقل شدند.

برابر اعلام کارشناسان پلیس راه علت حادثه تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده سواری رانا اعلام شد .

سرهنگ باقری با اشاره به اینکه رعایت قوانین ومقررات راهنمایی و رانندگی نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد از رانندگان وسایل نقلیه خواست همواره با رعایت قوانین سلامتی خود و دیگران را تضمین کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.