پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
کشف قرص و داروهای مخدر قاچاق در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل از کشف انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق و روانگردان و دستگیری دو عامل افیونی در این شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق و روانگردان و  دستگیری دو عامل افیونی در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ “نعمت الله آزادی”در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ،ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی از فعالیت دو عامل تهیه و توزیع قرص و داروهای مخدر قاچاق در این شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با هماهنگی مرجع قضائی متهمان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آنان را دستگیر کردند.

سرهنگ”آزادی” خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از محل فعالیت این متهمان یک هزار و ۹۰۰ عدد انواع قرص های مخدر و ۵۶۰ گرم شربت مخدر کشف کردند .

فرمانده انتظامی آمل، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پروندهبرای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه دارو های مخدر یک عامل مهم مخاطره آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می شود.

وی در پایان با بیان این که مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری وتعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است از شهروندان خواست، برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خودرا از عوارض مصرف این بلای خانمانسور آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.