پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس مازندران برای برقراری نظم و امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه
فرمانده انتظامی استان مازندران از آمادگی 100 درصدی پلیس برای برقراری نظم و امنیت راهپیمایی 22 بهمن ماه در سطح استان خبرداد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی صبح امروز در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان در ساری، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و در پیش بودن مراسم سالروز پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن ماه، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز طلوع خورشید انقلاب و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی در عصر حاضر است .

وی تصریح کرد: سالگرد انقلاب اسلامی فرصت گرانبهایی است تا سلحشوری ها و و دلاورمردی های ملت ایران اسلامی و مبارزات مردم آزادی خواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی یادآوری شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در امتداد عاشورا شکل گرفت، افزود: این انقلاب ریشه در عقاید عاشورایی‌ دارد و تنها یک رخداد تاریخی نیست، بلکه یک حادثه ریشه دار فرهنگی- عقیدتی است .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به هوشیاری مثال زدنی ملت ایران در برابر مشکلات و توطئه های دشمنان در طول چهل سال عمر انقلاب، افزود: بدون تردید پیوند استوار میان امام، امت، رهبر و ملت از عمده ترین علل موفقیت نظام و ناکامی های دشمنان بود.

سردار میرفیضی با اشاره به تمهیدات و تدابیر ویژه امنیتی، انتظامی و ترافیکی برای برقراری نظم و امنیت راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه که همزمان با سراسر کشور در سرتاسر این استان برگزار خواهد شد، افزود: پلیس انقلابی همواره آماده جانفشانی و ایثار در راستای اعتلای این انقلاب است.

فرمانده انتظامی استان مازندران ضمن اعلام آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس برای برقراری نظم و امنیت انتظامی و ترافیکی در سطح استان از همه اقشار مختلف مردم شهید پرور و ولایتمدار استان دعوت کرد تا بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حمایت همه جانبه خود را از دستاوردهای انقلاب اسلامی و انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه دشمنان نظام و خودفروختگان داخلی اعلام کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.