پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تیتراژ برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه یک را شما بخوانید
تیتراژ برنامه نوروزی «یکِ یک» قرار است از میان آثار شرکت کنندگان در مسابقه خوانندگی این برنامه انتخاب شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

«یکِ یک» که امسال در لحظات تحویل سال ۱۳۹۵ از طریق آنتن شبکه اول سیما پخش می‌شود، برای برنامه خود اتفاقات متفاوت و متنوعی را تدارک دیده است. اجرای این برنامه را علی ضیاء بر عهده دارد و در تیتراژ این برنامه قرار است یک سنت‌شکنی رخ دهد.

همه علاقه‌مندان می‌توانند برای اجرای تیتراژ «یکِ یک» شانس خود را امتحان کنند و نهایتا از بین شرکت‌کنندگان، یک خواننده جوان و مستعد تیتراژ برنامه «یکِ یک» را می‌خواند. بر خلاف روال همیشگی برنامه‌های تحویل سال سیما که تیتراژهای آن‌ها توسط خوانندگان معروف اجرا می‌شود این بار یک چهره جوان در چنین جایگاهی قرار می‌گیرد. آن دسته از هنرمندان جوانی که برای شرکت در این فراخوان تمایل دارند می‌توانند حداکثر تا روز بیست اسفند ۱۳۹۴ فایل مربوط به اثر خود را از طریق یکی از راه‌های زیر ارسال نمایند.

وب سایت این برنامه به نشانی http: //1-e-1. ir، ایمیل به نشانی info@musicema. com، ربات تلگرام این برنامه به نشانی www. telegram. me/yekeyek_bot یا شماره تلگرام ۰۹۲۰۱۰۰۰۱۱۷ راه‌هایی هستند که هنرمندان جوان با انتخاب یکی از آن‌ها می‌توانند اثر خود را برای برنامه نوروزی «یکِ یک» ارسال نمایند.

در ادامه بررسی آثار توسط داوران این رقابت انجام می‌شود و از نفر برگزیده دعوت به عمل می‌آید تا تیتراژ برنامه تحویل سال شبکه یک را با شعر و موسیقی که از سوی دست‌اندرکاران مربوطه در اختیار او قرار می‌گیرد، اجرا کند. نکته حائز اهمیت فراخوان این برنامه برای کشف خواننده مستعد این است که افرادی که تمایل به شرکت در این رقابت را دارند نباید قبلا آلبومی را در بازار موسیقی منتشر کرده باشند.

البته این برنامه چند مسابقه دیگر هم تدارک دیده است. سلفی با مادران، گرافیک و طراحی لوگو، استندآپ کمدی، گزارشگری و ساخت فیلم کوتاه پانزده ثانیه‌ای سایر مسابقات یکِ یک برای تمامی مردم ایران است. شماره تلگرام، ربات تلگرام و وب‌سایت این برنامه آماده پذیرش آثار علاقه‌مندان برای شرکت در این پنج مسابقه دیگر تا روز بیست اسفند است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.