پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

روز گذشته;
مراسم گرامیداشت شهدای سانحه نفتکش سانچی در بندر نوشهر برگزار شد+عکس
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کشتی نفتکش سانچی گفت : این عزیزان جان خود را در راه خدمت به کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی فدا کردند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدتقی انزان پور روز شنبه ۳۰ دیماه در مراسم گرامیداشت شهدای  سانحه نفتکش سانچی که در بندر نوشهر برگزار شد با اعلام این مطلب افزود : فعالیت های دریایی همواره با سختی ها و دشواری های بسیاری روبروست و دریانوردان عزیز ما با کمترین امکانات در دریاها و اقیانوس ها برای به گردش درآوردن چرخ اقتصاد کشور تلاش می کنند .

وی با بیان اینکه سوانح و مخاطرات بی شماری هر لحظه جان دریانوردان را تهدید می کند خاطر نشان کرد : این سانحه ناگوار در آبهای ساحلی چین که یکی پر مخاطره ترین کانال های ورودی تردد کشتی هاست روی داد و منجر به جان باختن شهادت گونه ۳۲ خدمه نفتکش سانچی شد و ملت بزرگ ایران را داغدار کرد .

در ادامه دکتر آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران نیز با گرامیداشت یاد و خاطره دریانوردان عزیزی که در این سانحه غم انگیز جان باختند برگزاری این مراسم را در راستای قدرشناسی و ادای احترام به روح بلند این عزیزان عنوان کرد.

همچنین به منظور ادای احترام به دریانوردان عزیز سانحه نفتکش سانچی ،مراسم گلریزان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در حوضچه بندر نوشهر برگزار شد .

گفتنی است به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره این دریانوردان شجاع و دریادل مراسم پر فیض زیارت عاشورا با حضور مسئولان و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و شرکت های تابعه صبح شنبه در نمازخانه اداره کل برگزار شد .

 

مراسم سانچی 1

مراسم سانچی 2

مراسم سانچی 3

مراسم سانچی 4

مراسم سانچی 6
مراسم سانچی 5

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.