پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جزئیات توزیع سبد حمایت غذایی‌ اعلام شد
مدیر کل دفتر حمایتی‌ وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌ گفت: سبد حمایت غذایی‌ تا 2 ماه آینده (پیش از عید نوروز‌) در میان مشمولان این سبد توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

میرمالک ثانی‌ مدیر کل دفتر حمایتی‌ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌ از تأخیر در توزیع سبد غذایی‌ خبر داد و اظهار کرد: در دوره‌های قبل شناسایی‌ دقیقی‌ وجود نداشت و تقریباً همه افراد مشمول‌ سبد کالا شده‌اند، اما در طرح جدید‌ تنها افرادی که تحت پوشش‌ کمیته امداد و بهزیستی‌ و نیز کسانی که به عنوان نیازمند شناسایی‌ شده‌اند مشمول دریافت  این سبد می‌شوند.

وی افزود: افرادی که معتقد هستند نیازمند دریافت این بسته حمایتی هستند، می‌توانند‌ با مراجعه‌ به بهزیستی‌ و کمیته امداد درخواست خود را ارائه دهند و پس از بررسی‌ها و در صورت تأیید‌ مشمول‌ دریافت این سبد شوند.

مدیر کل دفتر حمایتی‌ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌ در ادامه گفت: در این طرح فرآیند کار به صورت الکترونیکی‌ است و مقرر شده تا معادل مبلغ سبد به کارت یارانه  سرپرست خانوار مبلغی به صورت نقدی واریز شود که این مبلغ از کف ۳۰ هزار تومان تا سقف ۱۲۰ هزار تومان تعیین شده است. این افراد می‌توانند‌ به فروشگاه‌هایی که طرف قرارداد وزارت کار هستند مراجعه و کالای مورد نیاز خود را دریافت کنند، همچنین کالاهای موجود تحمیلی نیست، یعنی مجبور به خرید اقلام خاص نیستند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.