پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

13940915000388_PhotoA
اعلام نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی
نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان رضا علیزاده اصولگرا ۱
ملکان سلمان خدادادی اصولگرا ۱
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل ۱۵۰۵۸
تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح‌طلب ۶
احمد علیرضا بیگی اصولگرا
محمد حسین فرهنگی اصولگرا دور دوم
علیرضا منادی اصولگرا
محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا
زهرا ساعی اعتدال
علی الموسوی اصلاح‌طلب
محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا
شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب
عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب
سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب دور دوم ۱
یوسف داوودی مستقل
بناب ضیاالله اعزازی اصولگرا ۱
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل ۲۰۰۰۶ ۱
مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد اصولگرا
کریم شافعی اصلاح‌طلب ۱
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری اصولگرا
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا دور دوم ۱
میانه فردین فرمند اصلاح‌طلب ۱
یعقوب شیویاری اصولگرا ۱
کلیبر و هوراند الله قلی قلیزاده اصولگرا ۱
اهر و هریس بیت‌الله عبدالهی اصلاح‌طلب دور دوم ۱
مهدی حسینیان اصولگرا
شبستر معصومه آقاپور

اصولگرا

(دور دوم)

۱۲۳۱۴ ۱
علی علیلو

اصولگرا

(دور دوم)

۸۵۱۰
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی مستقل ۴۷۱۶۲ ۱
مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب ۱
خوی تقی‌ کبیری اصولگرا ۱
ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل دور دوم ۱
محرم اکبر زاده اصولگرا
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب ۶۱۹۷۲ ۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی مستقل دور دوم ۲
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا
جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا
همایون هاشمی مستقل
سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل ۲۷۷۶۰ ۱
ارومیه نادر قاضی‌پور اصولگرا ۳
روح الله حضرت‌ پور مستقل *
سید هادی بهادری اصلاح‌طلب
حاکم ممکان مستقل
مجید دودکانلو میلان مستقل
سلماس رسول جلایر اصولگرا * ۱
شهروز برزگر اصولگرا

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا دور دوم ۱
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا ۱۹۱۲۰ ۱
مشکین شهر ولی ملکی اصلاح‌طلب ۱
گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب ۲۱۳۹۹ ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (۱)رضاکریمی اصلاح‌طلب ۳
(۲)صدیف‌بدری اصولگرا

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب دور دوم ۱
علی‌محمد احمدی اعتدال
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۳۶۴۷۰ ۲
لطیف صادقی

اصولگرا

(دور دوم)

۳۱۳۸۴
سلام امینی

مستقل

(دور دوم)

۳۹۳۶۳
سارا فلاحی

مستقل

(دور دوم)

۳۸۵۵۶

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا ۷۰۷۶۱ ۱
اصفهان حمیدرضا فولادگر اصولگرا ۵
ناهید تاج‌الدین اصلاح‌طلب
حسن کامران اصولگرا دور دوم
احمد سالک اصولگرا
مجید نادر الاصلی اصولگرا
حیدرعلی عابدی اصلاح‌طلب
علیرضا آجدانی اصلاح‌طلب
مینو عابدی اصلاح‌طلب
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب ۱
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا ۳۷۶۴۴ ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا ۱
نائین عباسعلی پوربافرانی اصولگرا ۱۱۱۵۴ ۱
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا ۱
شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا دور دوم ۱
سمیه محمودی اصولگرا
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا ۵۶۲۰۸ ۱
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصولگرا ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا ۱
لنجان محسن کوهکن اصولگرا ۱
سمیرم اصغر سلیمی اصولگرا دور دوم ۱
بهروز جعفری اصولگرا
خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا ۱

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا ۵۰۱۰۵ ۱
کرج عزیز اکبریان اصولگرا ۲
محمد جواد کولیوند اصولگرا
بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال ۱
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی مستقل ۱
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا * ۱
قاسم میرزایی نکو
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا ۱
شهریار حسین گروسی اعتدال * ۱
محمد محمودی اصلاح‌طلب
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب ۱
رباط کریم حسن نوروزی اصولگرا *
ابراهیم نکو اعتدال
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدرضا عارف اصلاح‌طلب ۳۰
علی مطهری اصلاح‌طلب
علیرضا محجوب اصلاح‌طلب
سهیلا جلودارزاده اصلاح‌طلب
الیاس حضرتی اصلاح‌طلب
کاظم جلالی اعتدال
محمدرضا بادامچی اصلاح‌طلب
فریده اولاد قباد اصلاح‌طلب
مصطفی کواکبیان اصلاح‌طلب
سیده فاطمه حسینی اصلاح‌طلب
پروانه سلحشوری اصلاح‌طلب
ابوالفضل سروش اصلاح‌طلب
علی نوبخت حقیقی اصلاح‌طلب
غلامرضا حیدری اصلاح‌طلب
مهدی شیخ اصلاح‌طلب
فاطمه سعیدی اصلاح‌طلب
محمود صادقی اصلاح‌طلب
محمدعلی وکیلی اصلاح‌طلب
بهروز نعمتی اعتدال
پروانه مافی اصلاح‌طلب
فاطمه ذوالقدر اصلاح‌طلب
سیدفرید موسوی اصلاح‌طلب
محمدجواد فتحی اصلاح‌طلب
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی اصلاح‌طلب
محمدرضا نجفی اصلاح‌طلب
داود محمدی اصلاح‌طلب
محسن علی جانی زمانی اصلاح‌طلب
احمد مازنی اصلاح‌طلب
علیرضا رحیمی اصلاح‌طلب
عبدالرضا هاشم زائی اصلاح‌طلب

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال ۴۲۱۵۲ ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی بابا حیدی اصلاح‌طلب دور دوم ۱
قدرت‌الله حمزه اصولگرا
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا دور دوم ۱
علی نادری فرد مستقل
لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا ۵۹۳۶۱ ۱
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا ۱
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمدرضا  امیر حسنخانی اصولگرا ۵۱۶۱۵ ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا ۱
مشهد و کلات امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا ۳۸۴۰۷۷ ۵
حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا ۳۵۳۱۱۸
نصرالله پژمانفر اصولگرا ۳۳۷۷۳۴
جواد کریمی قدوسی اصولگرا ۳۲۴۴۵۰
رضا شیران خراسانی اصولگرا ۳۴۳۷۲۲
گناباد حمید بنایی مستقل ۱
تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال دور دوم ۱
ابوالقاسم خسروی اصولگرا
درگز عبدالله حاتمیان اصلاح‌طلب ۱۱۹۲۰ ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب ۱
نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب ۷۵۶۸۶ ۲
هاجر چنارانی اصولگرا ۷۵۳۸۴
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب ۱
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی اصولگرا ۱۰۲۳۴۵ ۲
رمضانعلی سبحانی‌فر اصلاح‌طلب ۷۵۳۰۸
قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب ۴۱۲۱۸ ۱
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب ۲
علی‌قربانی اصلاح‌طلب
شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل ۱
اسفراین هادی قوامی اصولگرا ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز ۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری

اصولگرا

(دور دوم)

۲۹۰۱۰ ۱
علی‌گلمرادی

مستقل

(دور دوم)

۲۸۶۸۷
شوش سید رازی نوری اصولگرا ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا ۱
مسجد سلیمان،لالی،هفتگل و اندیکا علی عسگر ظاهری عبده‌وند مستقل * ۱
علیرضا ورناصری اصولگرا
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا ۱
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا ۱
خرمشهر عبدالله سامری مستقل ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱
دشت‌آزادگان قاسم ساعدی اصولگرا ۱
آبادان عامر کعبی اصولگرا ۳
سید محمد مولوی *
جواد سعدون‌زاده
جلیل مختار مستقل
غلامرضا شرفی اصولگرا
سید حسن دهدشتی اصلاح‌طلب *
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی اصولگرا ۱
هدایت‌الله خادمی مستقل
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب * ۱
حبیب‌الله کشت زر مستقل *

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم فریدون احمدی اصولگرا دور دوم ۲
سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب
علی وقف‌چی مستقل
کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب
ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خالمحمدی خرمی اصولگرا دور دوم ۱
محمد عزیزی اصولگرا
خدابنده سیدالبرز حسینی

مستقل

(دور دوم)

۱۶۴۳۰ ۱
احمد بیگدلی

مستقل

(دور دوم)

۱۶۳۰۰
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل ۱

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب ۱
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا ۱
دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا ۱
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا ۱

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان

علیم‌یارمحمدی

اصلاح‌طلب ۲

حسینعلی شهریاری

اصولگرا
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا ۱
سراوان محمدباسط درازهی مستقل ۱
زابل

حبیب‌الله‌دهمرده

اصولگرا

۲
احمد علی کیخا مستقل
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا ۱
ایرانشهر و سرباز محمد نعیم امینی‌فرد مستقل ۱

 

فارس
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا دور دوم ۱
اصغر مسعودی مستقل
شیراز ۴
لامرد و مهر محسن علوی اعتدال ۴۰۴۱۴ ۱
داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری

اصولگرا

(دور دوم)

۲۷۲۶۱

۱

رضا انصاری

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۲۵۰۵۵
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت محمد مهدی برومندی اصولگرا ۵۵۷۹۷ ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اعتدال ۱
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا ۱
جهرم ۱
اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب ۱
سپیدان ۱
رستم و ممسنی ۱
کازرون حسین رضازاده مستقل ۱
فسا محمد جواد جمالی نوبندگانی اعتدال ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کوروش کرم‌پور اصلاح‌طلب ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

 اصلاح‌طلب

۲

داوود محمدی

اعتدال

تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا ۱
بوئین‌زهرا روح‌الله بابایی اصلاح‌طلب ۳۳۴۸۶ ۱

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا ۳
علی لاریجانی مستقل
مجتبی ذوالنوری اصولگرا

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی

مستقل

۱
مریوان و سروآباد منصور مرادی

مستقل

(دور‌دوم)

۱۵۸۱۵ ۱
امید کریمیان

مستقل

(دور‌دوم)

۱۲۸۱۹
سقز و بانه محسن بیگلری ۱
قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران ۲

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا ۲
محمد مهدی زاهدی اصولگرا
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیک‌زاده‌پناه اصلاح‌طلب ۷۲۹۸۵ ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب ۱
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا ۱
بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا ۵۴۹۷۰ ۱
شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب ۱
رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی اصلاح‌طلب ۵۶۴۶۴ ۱
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اعتدال ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

۱
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا ۱
سنقر و کلیایی

اصولگرا

۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی شهاب نادری اصولگرا ۳۲۵۱۴ ۱
کرمانشاه عبدالرضا مصری اصولگرا ۱۴۳۹۲۸ ۳
سیدقاسم جاسمی اصولگرا ۱۰۶۴۵۴
احمد صفری

اعتدال

(دور دوم)

۵۳۸۳۴
سید سعید حیدری طیب

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۷۵۳۲۲

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی مستقل ۱
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب ۱

 

گلستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی مستقل ۱
گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب ۱
رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا ۱
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب ۱
رحمت‌الله جلالی اصولگرا
مینودشت و کلاله سیدنجیب حسینی اصولگرا ۱
شهرام کوسه‌غراوی مستقل
گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل

(دور دوم)

۴۷۸۹۴ ۲
نورمحمد تربتی نژاد

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۴۷۴۶۷
نبی هزار جریبی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۴۵۰۹۴
سید علی طاهری

اصولگرا

(دور دوم)

۴۳۳۰۱
گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا ۱
فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب ۱
لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب ۲۸۸۴۶ ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا ۴۸۸۸۶ ۱
لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا ۱
صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اعتدال ۱
بندر انزلی حسن خسته‌‌بند اصولگرا ۱
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا ۱
آستانه اشرفیه محمدحسین‌ قربانی اصلاح طلب ۱۹۳۱۱ ۱
رودبار صمد مرعشی اصولگرا ۱
رشت غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب ۹۰۹۲۱ ۳
جبار کوچکی نژاد

اصولگرا

(دور دوم)

۵۸۹۲۲
سید ولی الله عظمتی

اصولگرا

(دور دوم)

۵۳۳۹۲
محمد صادق حسنی‌جوریابی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۴۳۶۰۲
سید علی آقازاده داوساری

اصولگرا

(دور دوم)

۵۸۳۹۷

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد سید محمد بیرانوند اصلاح‌طلب دور دوم ۲
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا
مرتضی محمودوند مستقل
اعظم محمدی‌نیا مستقل
سلسله و دلفان علی رستمیان مستقل ۱
کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی مستقل ۱
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا ۱
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا دور دوم ۱
مجید کیان‌‌پور مستقل
پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا ۱
بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا دور دوم ۲
هادی مقدسی اصولگرا
عباس گودرزی اصولگرا
فاطمه مقصودی مستقل
مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل علی نجفی اصلاح‌طلب ۲
ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب ۲
محمد دامادی اصلاح‌طلب
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اعتدال ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا ۷۰۴۳۰ ۱
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا ۱
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا ۳۹۳۱۹ ۱
نور و محمود‌آباد علی‌اسماعیلی اصلاح‌طلب ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیانی اصلاح‌طلب ۶۲۱۹۲ ۲
سید کمال علیپور اصولگرا ۴۶۵۱۲
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا ۴۷۲۰۳
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب ۴۶۵۲۸ ۱
مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی اصولگرا ۲
شازند صاحبعلی غفاری اصولگرا دور دوم ۱
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا ۱
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا دور دوم ۱
محمدرضا منصوری مستقل
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا ۱
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب ۴۸۴۶۳ ۱
هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا ۳
احمد مرادی اصولگرا
محمد آشوری تازیانی اصولگرا
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب * ۱
احمد جباری اصولگرا
همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن حسن لطفی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۱۵۰۱۳ ۱
عطاالله سلطانی صبور

اصولگرا

(دور دوم)

۱۴۸۹۹
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا ۱۹۴۳۰ ۱
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا ۳۱۱۳۲ ۱
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا ۳۹۷۲۵ ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا ۳۹۶۲۳ ۱
ملایر محمد کاظمی اصلاح‌طلب ۴۵۲۸۲ ۲
احد آزادی‌خواه

اصولگرا

(دور دوم)

۲۹۸۷۲
علیرضا امامی

اصلاح‌طلب

(دور دوم)

۲۱۰۳۲
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی اصولگرا ۱۳۳۳۴۳ ۲
امیر خجسته اصولگرا ۸۰۳۰۶

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن سیدابوالفضل موسوی‌بیوکی اصلاح‌طلب ۱
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب ۲۵۵۷۱ ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم محمد رضا صباغیان مستقل دور دوم ۱
محمد رضا بابایی اصولگرا
تفت و میبد کمال دهقانی‌ فیروزآبادی اصلاح‌طلب ۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل ۱
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل ۱
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل ۱
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل ۱
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل ۱
درحال بروزرسانی…

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.