پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
دستگیری باند جعل اسناد و مدارک دولتی در آمل
فرماندهي انتظامي شهرستان آمل از دستگيري باند سه نفره جعل اسناد و مدارک دولتی در شهر آمل ، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: در پی کسب خبری منبی بر فعالیت یک باند ۳ نفره جعل اسناد و مدارک دولتی در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی ضمن هماهنگی های قضائی، با بررسی های همه جانبه و انجام تحقیقات پلیسی طی یک عملیات غافلگیرانه متهمان را که در منزلی ویلایی در یکی از روستا های این شهرستان سکونت داشتند دستگیر کردند .

سرهنگ آزادی ،تصریح کرد: ماموران در بازدید از مخفیگاه این متهمان مقادیر قابل توجهی اسناد و مدارک جعل هویتی، تعدادی مهر ادارات دولتی و ابزار و آلات جعل از جمله پرینتر ، اسکنر و …به همراه تجهیزات و ادوات جعل مهر و … کشف کردند .

فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه متهمان در بازجوئی ها با به کلاهبرداری به شیوه جعل اسناد و مدارک و اغفال شهروندان با وعده تبدیل اسناد عادی به اسناد رسمی نیز اعتراف کردند، بیان داشت: این افراد پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی طی حکمی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند .

سرهنگ آزادی در پایان از شهروندان خواست: امورات اداری خود را از طریق مراجع قانونی و با کسب راهنمائی از مراجع مربوطه انجام دهند تا در دام اشخاص فرصت طلب نیافتند و در صورت مواجهه با موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام دارند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.