پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیش بازی رئال سوسیداد – بارسلونا
ورزشگاه آنوئتا، امشب میزبان تقابل رئال سوسیداد و بارسلونا خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شاگردان والورده با ۴۸ امتیاز صدرنشین جدول لالیگا هستند و با توجه به شکست شب گذشته رئال مقابل ویارئال، این فرصت را دارند تا اختلاف خود را با رقیب سنتی به ۱۹ امتیاز برسانند. بارسا با تیم دوم جدول یعنی اتلتیکو، با یک بازی کمتر، ۶ امتیاز اختلاف دارد و می‌تواند اختلافش با شاگردان سیمئونه را نیز به ۹ امتیاز رسانده و خیال خود در صدر جدول را نیز راحت کند. انتظار می‌رود آبی اناری ها در این فصل مشکلی برای کسب قهرمانی نداشته باشند و لالیگا از آن آنها باشد. همچنین بارسا در ۴ بازی اخیر خود در لالیگا ، ۴ پیروزی کسب کرده اند و قصد دارند به روند پیروزی های اخیر خود ادامه بدهند.

در آن سو سوسیداد ۲۳ امتیاز از ۱۸ بازی خود کسب کرده و در رده چهاردهم قرار گرفته است. آنها در ۶ بازی اخیرشان در لالیگا تنها یک پیروزی کسب کرده اند و در فرم خوبی قرار ندارند. با این حال، سوسیداد برخی مواقع توانسته بارسا را دچار دردسر کند و از این تیم امتیاز بیرد. در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۴ پیروزی برای بارسا، ۱ تساوی و ۱ پیروزی برای سوسیداد به دست آمده است.

کارلوس مارتینز و اینیگو مارتینز به علت مصدومیت نمی‌توانند سوسیداد را همراهی کنند و بارسا، کوتینیو و  اومتیتی را در اختیار نخواهد داشت و هواداران برای تماشا اولین بازی کوتینیو، همچنان باید منتظر بمانند. حضور آلکاسر نیز هنوز مشخص نیست.

ترکیب احتمالی:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.