پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پاسخ دنیزلی به پرسش روز؛ تراکتوری می‌شوی؟
سرمربی نامدار ترکیه‌ای ضمن تایید مذاکره با نمایندگان تراکتورسازی تصمیم گیری در این خصوص را به روزهای آینده واگذار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نتایج ضعیف تیم تراکتورسازی باعث شده تا مسئولان این باشگاه به فکر ایجاد تغییر روی نیمکت خود بیفتند. با اینکه هنوز به طور رسمی خبری درباره جدایی گل‌محمدی از تراکتورسازی اعلام نشده اما اخبار رسیده حکایت از آن دارد گه تراکتوری‌ها طی روزهای گذشته مذاکراتی را با مصطفی دنیزلی سرمربی پرآوازه ترکیه‌ای آغاز کردند و به توافقاتی نیز با این مربی رسیده‌اند. البته در این خصوص گفته می‌شود که مبلغ درخواستی دنیزلی بسیار بالا است و نمایندگانی که برای مذاکره با او به ترکیه سفر کرده‌اند درصدد هستند تا رقم را پایین بیاورند.

با وجود مسائل مطرح شده شب گذشته دنیزلی مذاکره با تراکتورسازی را تایید کرد. او که میهمان برنامه ورزشی شبکه تی‌آرتی ترکیه شده بود وقتی با سوال مجری برنامه درباره پیشنهاد تراکتورسازی مواجه شد، اینطور پاسخ داد: بله، هفته گذشته مذاکرات با حضور على گل تکین(دستیار دنیزلى در پاس) انجام شد، او هم فوتبال ایران را خوب مى شناسد. نمایندگان باشگاه تراکتورسازی به ترکیه سفر کردند و مذاکراتی انجام دادیم. مذاکرات ما خوب پیش رفته اما هنوز چیزی قطعی نیست و طی روزهای آینده همه چیز مشخص می‌شود.

دنیزلی درباره شناختش از تراکتورسازی عنوان کرد: تراکتورسازی تیمی محبوب در شهر تبریز است و این شهر هم مردمانی با زبان ترکی دارد. تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد. البته این تیم نسبت به دورانی که من در ایران حضور داشتم بسیار پیشرفت کرده است. آن زمان تراکتور در لیگ یک بود اما الان قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی لیگ را در کارنامه دارد و یکی از بهترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود.

 

 

وی افزود: مدیرعامل باشگاه آجورلو دوست من است که قبلا در پاس با هم کار کردیم و آدم خوبى است. او الان مدیر تراکتورسازى شده و این پیشنهاد را مطرح کردند.

 

دنیزلی در حالی از خوب پیش رفتن مذاکرات با تراکتورسازی سخن گفته که جلسه هیات مدیره این باشگاه ظهر امروز در تبریز برگزار می‌شود و باید دید نظر نهایی مدیران باشگاه در این خصوص چه خواهد بود.

 

از سوی دیگر طبق آیین نامه ورزشی ستادکل نیروهای مسلح تیم های نظامی حق استخدام مربی خارجی ندارند و باید دید آیا مسئولان تراکتورسازی در صورتی که بر سر جذب دنیزلی به جمع‌بندی برسند آیا می‌توانند این مربی نامدار به ایران بیاورند یا خیر‌. مساله مهم دیگر هم اختلاف مالی دوطرف است که باید حل وفصل شود. دنیزلی برای قرارداد نیم ساله مبلغ بالایی خواسته و هنوز مشخص نیست تراکتوری‌ها بتوانند این مبلغ را پرداخت کنند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده حول نیمکت تراکتورسازی چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.