پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نتانیاهو مدعی تهاجم ایران علیه اسرائیل از خاک سوریه شد
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی می‌گوید هر گونه راه‌حل بلندمدت برای بحران سوریه باید به تهاجم ایران از خاک سوریه علیه اسرائیل نیز پایان دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

«بنیامین نتانیاهو» با استقبال از برقراری آتش‌بس موقت در سوریه، مدعی شد، هر گونه راه‌حل بلندمدت برای بحران سوریه باید به تهاجم ایران از خاک سوریه علیه اسرائیل نیز پایان دهد.

به گزارش پایگاه خبری «تایمز اسرائیل»، نتانیاهو امروز (یکشنبه) پیش از شروع جلسه هفتگی کابینه خود به خبرنگاران گفت: «ما از تلاش برای دستیابی به ثبات و آتش‌بس واقعی و طولانی مدت در سوریه استقبال می‌کنیم. از دیدگاه بشری، هر چیزی بتواند به این کشتار وحشتناک پایان دهد، مهم و حیاتی است».

بر اساس این گزارش، آتش‌بس در سوریه امروز (یکشنبه) وارد دومین روز خود شده است. این آتش‌بس که با میانجی‌گری واشنگتن و مسکو برقرار شده، برای پایان دادن به جنگ در سوریه، گام مهمی تلقی می‌شود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه سخنان خود مدعی شد: «در هر راه‌حلی که قرار است حاصل شود، یک چیز باید شفاف باشد و آن اینکه هر گونه راه‌حل برای سوریه باید پایان تهاجم ایران علیه اسرائیل، از طریق مرزهای سوریه را نیز شامل شود»!

بنیامین نتانیاهو همچنین اظهار داشت، اسرائیل در برابر انتقال تسلیحات پیشرفته به حزب‌الله، از طریق سوریه به لبنان و همین طور تشکیل جبهه‌ای دیگر علیه اسرائیل در بلندی‌های جولان سکوت نخواهد کرد.

وی سپس گفت، اینها خطوط قرمز اسرائیل است و خطوط قرمز اسرائیل باقی خواهد ماند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.