پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بارش باران در محورهای مواصلاتی مازندران / محدودیت های ترافیکی آخر هفته
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از بارش باران در جاده های استان و اعمال محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی  در تشریح این خبر، گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی سرد به استان مازندران از صبح امروز شاهد بارش باران در کلیه محورهای مواصلاتی استان هستیم و سطح جاده ها نیز لغزنده است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش باران در کلیه محورها به رانندگان وسایل نقلیه هشدار داد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با سرعت مطمئنه در جاده ها رانندگی و از عجله و شتاب زدگی جدا خودداری کنند.

سرهنگ قدمی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان، افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: به همین منظورتردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک از ساعت۱۲ امروز چهارشنبه ۲۰ دی ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۳ دی ماه از محورهای ” کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه” ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران، تصریح کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور” کرج– چالوس” ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی اظهار داشت: تردد کلیه تریلر در محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه و از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ دی ماه از محور هراز ممنوع است.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه ، خاطر نشان کرد: تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ دی ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌ راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.