پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اقدام خداپسندانه مامور وظیفه شناس پلیس در قائم شهر
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از اقدام خداپسندانه مامور وظیفه شناس پلیس در بازگرداند کیف حاوی مدارک و 9 میلیون ریال وجه نقد یک شهروند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ سید محمد قربان نژاد با اعلام این خبر، افزود: یکی از کارکنان انتظامی کلانتری۱۱ شهرستان قائم شهر حین انجام ماموریت و گشت زنی در حوزه استحفاظی یک عدد کیف پول زنانه حاوی مدارک شناسایی و نه میلیون ریال وجه نقد متعلق به یکی از شهروندان را کشف کرد.

وی تصریح کرد: این متمور وظیفه شناس با صحت عمل در اقدامی خداپسندانه پس از اعلام مراتب به مسئولان خود با پیگیری های مستمر و متوالی با همکاری عوامل بازرسی و رئیس کلانتری نسبت به شناسایی مالک آن اقدام کرد .

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: با شناسایی مالک کیف این شهروند به کلانتری دعوت شد و اموال مکشوفه به وی تحویل شد که این اقدام خداپسندانه مامور پلیس موجب رضایت و قدردانی این شهروند از پلیس راه به همراه داشت .

سرهنگ قربان نژاد با اشاره به اینکه مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی پلیس در برقراری نظم و امنیت هستند، افزود: جلب اعتماد عمومی نقش تعیین کننده ای در ارتقاء مشارکت های مردمی با پلیس در برقراری نظم و امنیت دارد .

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.