پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عبدالوحید فیاضی: اعضای شعب رأی تغییر داده شد/خرید و فروش رأی به‌طور واضح انجام شد/جمع‎آوری شناسنامه و کارت ملی زندانیان
عبدالوحید فیاضی با بیان اینکه خرید و فروش رأی به‌طور واضح انجام می‌شد، گفت: هیئت اجرایی از یک جریان مخالف بودند و اعضای شعب اخذ رأی تغییر داده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عبدالوحید فیاضی با اشاره به تخلفات آشکار و گسترده در حوزه‌های نور و محمودآباد، اظهار کرد: هیئت اجرایی از یک جریان مخالف بودند و اعضای شعب اخذ رأی تغییر داده شد.

وی افزود: خرید و فروش رأی به‌طور واضح انجام می‌شد.

نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: طرفداران کاندیدا بدون ممانعت در شعبه‌های مختلف حضور پیدا می‌کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه رئیس زندان نور درحدود ۳ ماه گذشته منصوب شد، از بستگان یکی از کاندیدا بود، تصریح کرد: وی در ستاد او فعالیت داشته است و هفته پیش شناسنامه و کارت ملی زندانیان را جمع‌آوری کرده بود.

فیاضی خاطرنشان کرد: برخی شهرهای حوزه نور و محمودآباد صندوق‌ها محل اشکال بودند و مجموعاً عوامل انتخابات، انتخابات را با شبهه جلوه می‌دهند، همچنین یکبار نتیجه انتخابات را دومرحله‌ای مطرح می‌نند و بار دیگر یک مرحله‌ای و اعلام نتیجه انتخابات نیز از منبع رسمی تأخیر چشم‌گیری داشت.

وی در پایان گفت: با فرماندار نور تماس گرفتم و اعتراض خود را به ایشان اعلام کردم و به‌طور رسمی و قانونی شکایت خود را به مراجع قانونی اعلام می‌کنم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.