پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

13940915000388_PhotoA
اعلام نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی
نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی
ورزقان رضا علیزاده مستقل ۱
ملکان سلمان خدادادی اصولگرا ۱
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل
تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح‌طلب ۶
علیرضا بیگی اصولگرا
سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب * ۱
یوسف داوودی مستقل
بناب اعزازی اصلاح‌طلب ۱
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل ۱
مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد اصولگرا
کریم شافعی اصلاح‌طلب . ۱
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری اعتدال
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا * ۱
میانه فردین فرمند اصلاح‌طلب ۱
یعقوب شیویاری اصولگرا ۱
کلیبر و هوراند الله قلی قلیزاده اصولگرا ۱
اهر و هریس بیت‌الله عبدالهی اصلاح‌طلب * ۱
مهدی حسینیان اصولگرا
شبستر علی لو اصولگرا * ۱
آقاپور اصولگرا *

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی مستقل ۱
مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب ۱
خوی تقی‌ کبیری اصولگرا ۱
ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل * ۱
محرم اکبر زاده اصولگرا
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب ۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی مستقل * ۲
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا
جهانبخش محبی‌نیا مستقل
همایون هاشمی مستقل
سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل ۱
ارومیه نادر قاضی‌بور اصولگرا ۳
سلماس رسول جلایر اصولگرا * ۱
شهروز برزگر اصولگرا

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا * ۱
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا ۱
مشکین شهر ولی ملکی مستقل ۱
گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (۱)رضاکریمی اصلاح‌طلب ۳
(۲)صدیف‌بدری اصولگرا

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب * ۱
علی‌محمد احمدی مستقل
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی اصلاح‌طلب * ۲
لطیف صادقی اصولگرا
سلام امینی مستقل
سارا فلاحی مستقل

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا ۱
اصفهان ۵
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب ۱
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا ۱
نائین عباسعلی پوربافرانی اعتدال ۱
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا ۱
شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا * ۱
سمیه محمودی اصولگرا
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا ۱
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه مستقل ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا ۱
لنجان محسن کوهکن اصولگرا ۱
سمیرم سلیمی اصولگرا ۱
جعفری اصولگرا
خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا ۱

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا ۱
کرج عزیز اکبریان اصولگرا ۲
محمد جواد کولیوند اصولگرا

بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال ۱
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی اعتدال ۱
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا ۱
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا ۱
رباط کریم ۱
شهریار حسن گروسی مستقل * ۱
محمد محمودی اصلاح‌طلب
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳۰

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی اصلاح‌طلب * ۱
قدرت‌الله حمزه اصولگرا
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا * ۱
علی نادری فرد اصولگرا
لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا ۱
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا ۱
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمد رضا امیر حسن خانی اصولگرا ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا ۱
مشهد و کلات (۱)امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا ۵
(۲)حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا
گناباد حمید بنایی مستقل ۱
تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال * ۱
ابوالقاسم خسروری اصولگرا
درگز حاتمیان اصلاح‌طلب ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب ۱
نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب ۲
هاجر چنارانی مستقل
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب ۱
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب مقصودی اصولگرا ۲
سبحانی‌فر اصلاح‌طلب
قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب ۱
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب ۲
علی‌قربانی اصلاح‌طلب
شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل ۱
اسفراین هادی قوامی اصولگرا ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اهواز ۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا ۱
شوش سید رازی نوری اصولگرا ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۱
شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا ۱
مسجد سلیمان عسگر ظاهری مستقل * ۱
علیرضا زرناصری اصئ
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا ۱
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا ۱
خرمشهر عبدالله سامری مستقل ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱
دشت‌آزادگان قاسم ساعدی اصولگرا ۱
آبادان عامر کعبی اصولگرا ۳
جلیل مختار مستقل
غلامرضا شرقی اصولگرا *
سید حسن دهدشتی اصلاح‌طلب *
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی اصولگرا ۱
هدایت‌الله خادمی مستقل
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب * ۱
حبیب‌الله کشت زر مستقل *

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زنجان و طارم فریدون احمدی مستقل ۲
سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب
ابهر و خرمدره محمدرضا خانمحمدی اصولگرا * ۱
محمد عزیزی اصولگرا
خدابنده احمد بیگدلی مستقل * ۱
سیدالبرز حسینی اصولگرا
ماهشان، انگوران و ایجرود مرتضی خاتمی مستقل ۱

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب ۱
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا ۱
دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا ۱
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا ۱

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب ۲

حسینعلی شهریاری

اصولگرا
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا ۱
سراوان محمدباسط درازهی ۱
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

اعتدال

۲
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا ۱
ایرانشهر و سرباز ۱

 

فارس
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا * ۱
اصغر مسعودی مستقل
شیراز ۴
لامرد و مهر محسن علوی اعتدال ۱
داراب و زرین دشت عسگری اصولگرا * ۱
انصاری اصلاح‌طلب
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید زارع اصولگرا ۱
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا ۱
جهرم ۱
اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب ۱
سپیدان ۱
رستم و ممسنی ۱
کازرون رضازاده مستقل ۱
فسا جمالی نوبندگانی اصولگرا ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کرم‌پور اصلاح‌طلب ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

داوود محمدی

 اصلاح‌طلب

مستقل

۲
تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا ۱
بوئین‌زهرا بابایی اصلاح‌طلب ۱

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا ۳
علی لاریجانی مستقل
مجتبی ذوالنوری اصولگرا

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی

اصلا‌ح‌طلب

۱
مریوان و سروآباد منصور مرادی مستقل * ۱
امید کریمیان اصلاح‌طلب
سقز و بانه محسن بیگلری اصولگرا ۱
قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران ۲

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا ۲
محمد مهدی زاهدی اصولگرا
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیک‌زاد اصلاح‌طلب ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب ۱
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا ۱
بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا ۱
شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب ۱
رفسنجان و انار احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب ۱
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اصلاح‌طلب ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

۱
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا ۱
سنقر و کلیایی

اصولگرا

۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا ۱
پاوه شهاب نادری اصولگرا ۱
کرمانشاه (۱)عبدالرضا مصری اصولگرا ۳
(۲)سیدقاسم جاسمی اصولگرا
محمد کرمی‌راد اصولگرا

*

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی اصلاح‌طلب ۱
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب ۱

 

گلستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی ۱
گنبد کاووس قرجه‌طیار مستقل ۱
رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا ۱
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب ۱
رحمت‌الله جلالی اصولگرا
مینودشت و کلاله سیدنجیب حسینی اصولگرا ۱
شهرام کوسه‌غراوی اصلاح‌طلب
گرگان و آق‌قلا ۲

گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا ۱
فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب ۱
لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا ۱
لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا ۱
صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اصلاح‌طلب ۱
انزلی حسن خسته‌وند اصولگرا ۱
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا ۱
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی اصلاح طلب ۱
رودبار صمد مرعشی اصولگرا ۱
رشت غلامعلی جعفرزاده اعتدال ۳

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
خرم‌آباد محمد بیرانوند اصلاح‌طلب ۲
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا
مرتضی محمودوند مستقل
اعظم محمد نیا مستقل
سلسله و دلفان علی رستمیان اصولگرا ۱
کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی اصولگرا ۱
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا ۱
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا * ۱
مجید کیان‌‌پور مستقل
پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا ۱
بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا * ۲
هادی مقدسی اصولگرا
عباس گودرزی اصولگرا
فاطمه مقصودی مستقل

مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بابل نجفی اصلاح‌طلب ۲
ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب ۲
محمد دامادی اصلاح‌طلب
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی مستقل ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا ۱
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا ۱
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا ۱
نور و محمود‌آباد صفرعلی اسماعیلی اصلاح‌طلب ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیانی اصلاح‌طلب ۲
سید کمال علیپور اصولگرا
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب ۱

مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب کریمی اصولگرا ۲
شازند صاحب علی غفاری اصولگرا * ۱
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا ۱
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا * ۱
محمدرضا منصوری مستقل
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا ۱
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب ۱

هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا ۳
احمد مرادی اصولگرا
محمد آشوری تازیانی اصولگرا
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب * ۱
احمد جباری اصولگرا

همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب * ۱
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا ۱
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا ۱
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا ۱
ملایر (۱)محمد کاظمی اصلاح‌طلب ۲
احد آزادی‌خواه اصولگرا *
علیرضا امامی مستقل
همدان حاجی بابایی اصولگرا ۲
امیر خجسته اصولگرا

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب ۱
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم ۱
تفت و میبد کمال دهقانی اصلاح‌طلب ۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل ۱
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل ۱
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل ۱
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل ۱
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل ۱

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.