پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جهانی روسیه4
به قلم مژده سياحيان دهكردي;سری اول
چگونه با آسودگی به جام جهانی روسیه سفر کنیم؟
با توجه به حضور تيم ملي ایران درمسابقات جام جهاني ٢٠١٨روسيه و نزديكي اين كشور به ايران خيلي از هموطنان ماعلاقه مند به سفر و حضور در جام جهاني هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

باتوجه به حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی ٢٠١٨ روسیه و نزدیکی این کشور به ایران خیلی از هموطنان ماعلاقه مند به سفر و حضور در جام جهانی هستند.
این روزها شاهد بازار داغ ارائه نرخ های متفاوت بلیط مسابقات و تورهای مسافرتی به این کشور هستیم و این سوال مطرح می شود چگونه و با چه نرخی و با اطمینان این خرید به بهترین شکل ممکن و بیشترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن انجام شود.

در اینجا به نکاتی اشاره می شودکه به خرید بهتر شما کمک می کند:

۱- ارزانی بی علت نیست

نرخ های تور با کمی تغییر کیفیت با تعویض درجه هتل و پرواز ،قیمت مشخص دارد اگر افرادی نرخ هایی بسیار پایین تر از آنچه دیگران دارند را به شما پیشنهاد می دهند حتما به آنها شک کنید. بسیاری از افراد در ابتدا قول کیفیت بالا و هزینه پایین را می دهند و زمان ثبت نام مبلغی را به عنوان پیش پرداخت دریافت می کنند اما زمان تحویل مدارک (بلیط،واچرهتل و …) با بهانه های متعدد مبلغی بالاتر از توافق اولیه را دریافت می کنند. و چون مسافران از قبل مبلغی را پرداخت نموده اند دیگر راهی جز واریز مبلغ اضافه ندارند.

۲- تغییر کیفیت خدمات

بسیاری از افراد با این مشکل مواجه شده اند که ابتدای امر مبلغ خدمات بالا(پرواز باکیفیت،هتل *۴و*۵ و …) را پرداخت کرده اند اما زمانی
که به مقصد می رسند باخدماتی پایین تر ازآنچه قرار بود مواجه می شوند(هتل*٢یا*٣).

مشکلاتی از این قبیل گریبانگیر مسافران ما است که به دلیل عدم تعهد آژانس های مسافرتی فروشنده و یا افراد سواستفاده کننده ازبازار داغ رویداد های گردشگری است.
بنابراین پیشنهاد می شود حتما از آژانس های مسافرتی همراه با قرارداد سفر خرید کنید و با عدم اطمینان به افراد غیرحرفه ای ,سو استفاده گر و دلالان خاطره سفری لذتبخش را ثبت کنید و جانانه از تیم فوتبال کشور حمایت کنید.

به نوشته: مژده سیاحیان دهکردی کارشناس ارشد جغرافیا_برنامه ریزی گردشگری

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ترانه گفت:

    عالی بود

  2. ناشناس گفت:

    عالی بود

  3. ریحانه سیاحیان گفت:

    عالی بود ندای عزیزم

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.