پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۴۹ ۵۹
اختصاصی مازندرانه/
برپایی یک خیریه متفاوت در دبیرستان فردوسی آمل+ تصاویر
دبيرستان فردوسي آمل، يك خيريه بسيار خلاقانه برگزار کرده است که عوايد اين خيريه به بيماران مبتلا به سرطان اختصاص می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دبیرستان فردوسی آمل، یک خیریه بسیار خلاقانه برگزار کرده است که عواید این خیریه به بیماران مبتلا به سرطان اختصاص می یابد.تمامی فعالیتهای این خیریه اعم از مدیریت، فروش، حسابداری و تولید برعهده دانش آموزان بوده است.

این خیریه با هدف آگاهی رسانی و پیشگیری بیماری سرطان و پرورش حس نوع دوستی بوده است و نوآوری آن در این بوده است که دانش آموزان در فروش محصولات خود با یکدیگر به رقابت می پرداختند و در نهایت یک تیم دانش آموزی که موفق به فروش بیشترین محصول خود شده است، به عنوان تیم برنده معرفی شده است.

غرفه های این خیریه عبارت بودند از: بازی تست اعصاب، ساندویچ شامی، ساندویچ الویه، آش، جای دستمال کاغذی و سطل زباله چوبی، زیور آلات و چای و کیک. تولید کلیه محصولات برعهده دانش آموزان بوده و فروش آن نیز توسط آنان انجام پذیرفته است.

دکتر حیدری، سرپرست این خیریه و مدیر گروه علمی- فرهنگی آموزش نوین، هدف از این کار را پرورش حس نوع دوستی، انجام کار گروهی، آشنایی با بیماری سرطان، آگاهی از روشهای پیشگیری، آموزش مدیریت، یاد دادن شیوه های درست در استفاده از فضاهای مجازی، آموزش اصول اولیه تبلیغات، کارآفرینی و آشنایی با اصول بازاریابی و همچنین مشارکت در تولید یک محصول دانسته است.

دانش آموزان در این خیریه که از ساعت ۱۱ تا ۱۴ برگزار گردید، توانستند جمعا مبلغ ۰۰۰/۳۶۰/۱۷ ریال فروش داشته باشند. کلیه عواید این خیریه به انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرین اهدا گردید.

خبر از: سید علی حسینی

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۴۹ ۵۸

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۵۰ ۰۰

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۵۰ ۰۱ 2

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۵۰ ۰۱

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۵۰ ۰۳

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۴۹ ۴۲

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۴۹ ۴۴

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۴۹ ۴۵

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۴۹ ۵۶

photo ۲۰۱۷ ۱۲ ۱۵ ۱۱ ۴۹ ۵۹

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.