پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
انهدام باند سرقت خودرو با ۱۰ فقره سرقت در شهرستان آمل
فرمانده انتظامي آمل، از شناسايي و انهدام باند سرقت خودرو با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با مشارکت و همکاری پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تقویت گشت های محسوس و نا محسوس در سطح شهرستان ، موفق به شناسایی اعضای یک باند سارقت خودرو در این شهرستان شدند.

سرهنگ گنجیان تصریح کرد: ماموران با هماهنگی های قضائی و پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در یک اقدام عملیاتی و غافلگیرانه سه نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: متهمان در و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به سرقت ۱۰دستگاه خودرو با همکاری یک مالخر اهل و ساکن یکی از شهر های همجوار اعتراف کردند.

گنجیان همچنین اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شده و پس از صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و تجهیز وسایل نقلیه خود به سیستم های ایمنی از بجا گذاشتن اسناد، اوراق بهادار، وجه نقد و اشیا قیمتی در خودرو خودداری کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.