پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

13940915000388_PhotoA
اعلام نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی
نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی
ورزقان علیزاده اصولگرا ۱
ملکان سلمان خدادادی مستقل ۱
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی اصولگرا ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی

۶
سراب و مهربان

یوسف داوودی

مجید نصیر پور

مستقل

اصلاح طلب

* ۱
بناب اعزازی اصولگرا ۱
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل ۱
مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد

محمد شافعی

مستقل

اصلاح‌طلب

* ۱
مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

اصولگرا

اصولگرا

* ۱
میانه ۲
کلیبر و هوراند قلی‌الله قلیزاده ۱
اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان

اصلاح‌طلب

اصولگرا

* ۱
شبستر ۱

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی اصلاح‌طلب ۱
مهاباد ۱
خوی ۱
ماکو و چالداران ۱
نقده و اشنویه ۱
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ ۲
سرشت و پیرانشهر ۱
ارومیه ۳

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا * ۱
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی مستقل ۱
مشکین شهر ولی ملکی اصولگرا * ۱
محمود عباس‌زاده مشکینی اصولگرا
گرمی میرحمایت میرزاده اصلاح‌طلب ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (۱)رضاکریمی اصلاح‌طلب ۳
(۲)صدیف‌بدری اصولگرا
اکبر نیک‌زاد اصولگرا *
محمد فیضی اصلاح‌طلب

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر ۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران ۲

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا ۱
اصفهان ۵
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب ۱
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا ۱
نائین پورغفرانی مستقل ۱
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا ۱
شهرضا ۱
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا ۱
مبارکه ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا ۱
لنجان محسن کوهکن اصولگرا ۱
سمیرم ۱
خمینی‌شهر ۱

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
ساوجبلاغ ۱
کرج ۲

بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال ۱
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی اصلاح‌طلب ۱
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری ۱
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه ۱
ورامین و پیشوا ۱
رباط کریم ۱
شهریار ۱
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳۰

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
شهرکرد ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار ۱
بروجن ۱
لردگان محمد خالدی سردشتی ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا ۱
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا ۱
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمد رضا امیر حسن خانی اصولگرا ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا ۱
مشهد و کلات نصرالله پژمانفر اصولگرا ۵
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا
جواد کریمی قدوسی اصولگرا
محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی اصولگرا
گناباد حمید بنایی ۱
تربت حیدریه سعید باستانی * ۱
ابوالقاسم خسروری
درگز حاتمیان اصلاح‌طلب ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی ۱
نیشابور ۲
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی ۱
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب مقصودی اصولگرا ۲
سبحانی‌فر اصلاح‌طلب
قوچان و فاروج رستمی‌ثانی اصولگرا ۱
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب ۲
علی‌قربانی اصلاح‌طلب
شیروان عبدالرضا عزیزی اصولگرا ۱
اسفراین هادی قوامی اصولگرا ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اهواز ۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا ۱
شوش ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۱
شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا ۱
مسجد سلیمان ۱
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا ۱
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا ۱
خرمشهر عبدالله سامری مستقل ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱
دشت‌آزادگان ۱
آبادان ۳
ایذه و باغملک ۱
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب ۱

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زنجان و طارم ۲
ابهر و خرمدره ۱
خدابنده ۱
ماهشان، انگوران و ایجرود ۱

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر ۱
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا ۱
دامغان اسماعیل حسن بیگی اصولگرا ۱
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب مستقل ۱

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب ۲

غلامرضا عزیزیان

اصلاح‌طلب
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا ۱
سراوان محمدباسط درازهی ۱
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

اعتدال

۲
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان اصلاح‌طلب ۱

فارس

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
نیریز و استهبان ۱
شیراز ۴
لامرد و مهر ۱
داراب و زرین دشت ۱
خرامه، سروستان و کوار ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید ۱
لارستان، خنج و گراش ۱
جهرم ۱
اقلید ۱
سپیدان ۱
رستم و ممسنی ۱
کازرون ۱
فسا ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قزوین و آبیک ۲
تاکستان بهمن طاهرخانی اصلاح‌طلب ۱
بوئین‌زهرا بابایی اصلاح‌طلب ۱

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا ۳
علی لاریجانی اصولگرا
مجتبی ذوالنوری اصولگرا

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیجار ۱
مریوان و سروآباد ۱
سقز و بانه ۱
قروه و دهگلان ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران ۲

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کرمان و راور ۲
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج ۱
جیرفت و عنبرآباد ۱
بافت، رابر، ارزوئیه ۱
سیرجان و بردسیر ۱
شهربابک علی اسدی ۱
رفسنجان و انار ۱
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خان مکانی اصلاح‌طلب ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

۱
کنگاور و بیستون حسن سلیمانی اعتدال ۱
سنقر و کلیایی سیدجواد حسینی کیا

اصولگرا

۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا ۱
پاوه شهاب نادری اصولگرا ۱
کرمانشاه (۱)عبدالرضا مصری اصولگرا ۳
(۲)سیدقاسم جاسمی اصولگرا
محمد کرمی‌راد اصولگرا

*

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب

*

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بویراحمد و دنا ۱
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصلاح‌طلب ۱
گچساران ۱

گلستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
علی‌آباد کتول ۱
گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب ۱
رامیان و آزادشهر ۱
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز ۱
مینودشت و کلاله ۱
گرگان و آق‌قلا ۲

گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا ۱
فومن ۱
لنگرود ۱
تالش، رضوانشهر و ماسال ۱
لاهیجان و سیاهکل ۱
صومعه‌سرا ۱
انزلی ۱
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا ۱
آستانه اشرفیه ۱
رودبار ۱
رشت ۳

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
خرم‌آباد ۲
سلسله و دلفان ۱
کوهدشت ۱
الیگودرز ۱
درود و ازنا ۱
پلدختر ۱
بروجرد ۲

مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بابل ۲
ساری ۲
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اصولگرا ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه ۱
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا ۱
بابلسر و فریدونکنار ۱
نور و محمود‌آباد ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار ۲
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد ۱

مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب ۲
شازند ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا ۱
ساوه و زرندیه ۱
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا ۱
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب ۱

هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی ۳
بندرلنگه، بستک، پارسیان ۱

همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب * ۱
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا ۱
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا ۱
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا ۱
ملایر محمد کاظمی اصلاح‌طلب ۲
همدان ۲

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب ۱
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم ۱
تفت و میبد کمال دهقانی اصلاح‌طلب ۱

 

اقلیت‌های مذهبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل ۱
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل ۱
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل ۱
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل ۱
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل ۱

انتهای پیام/

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.