پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
عامل اغفال و اخاذی از دختران جوان در گلوگاه دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگیری پسری جوان که با جعل عناوین مختلف و با وعده ازدواج از دختران جوان کلاهبرداری و اخاذی می کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ شعبان محمد پور خلیلی با اعلام این خبر، گفت: در پی مراجعه دختری جوان به پلیس آگاهی شهرستان مبنی بر سوء استفاده و اخاذی پسری از وی، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با اظهارات شاکی و انجام تحقیقات پسر جوان شناسایی و با هماهنگی قضائی در یکی از روستاهای حومه شهرستان گلوگاه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه رابطه و اخاذی از شاکی شد اما در ادامه با مدارک و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به اخاذی و کلاهبرداری از دختران جوان اعتراف کرد.

سرهنگ محمد پور، گفت: در بررسی های بیشتر پلیس مشخص شد، متهم علاوه بر اخاذی از شاکی پرونده با عناوین مختلف و با وعده ازدواج میلیون ها تومان پول از دختران دیگر اخاذی کرد که با تشکیل پرونده و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه در پایان به شهروندان توصیه کرد: در شبکه های مجازی مراقب افراد ناشناس باشند و به در خواست افراد ناشناس پاسخ مثبت ندهند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.