پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
کشف بیش از ۳۷ هزار عدد لنت غیرمجاز و غیراستاندارد خودرو در نور
فرمانده انتظامی شهرستان نور از کشف بیش از37 هزار عدد لنت غيرمجاز و غيراستاندارد خودرو از یک واحد تولیدی در این خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علی اوسط گرجی پور گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک واحد تولیدی در یکی از شهرک های صنعتی شهرستان نور در تولید لنت ترمز خودرو به صورت غیرمجاز با جعل نام یکی از شرکت های تجاری معتبر فعالیت دارد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و شناسایی این واحد صنفی، ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری عوامل پلیس آگاهی، کارشناسان اداره استاندارد و اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان، از این واحد تولیدی بازدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور، افزود: در بازرسی از این واحد صنفی ۳۷هزار و ۶۴۹ عدد انواع لنت غیرمجاز و غیراستاندارد کشف شد.

سرهنگ گرجی پور از پلمب این واحد تولیدی به علت تخلف خبر داد و افزود: در این زمینه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نور همچنین از شناسایی و پلمب ۹ واحد صنفی متخلف عرضه محصولات غذایی و پروتئینی در این شهرستان خبر داد و افزود: در این زمینه ۱۳ راس لاشه گوسفندی غیر بهداشتی و فاقد مهر دامپزشکی و ۱۶ کیلوگرم گوشت مرغ فاسد شده از این واحدهای صنفی کشف شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.