پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
رونمایی از اولین پوستر انیمیشن کوتاه
این انیمیشن که مخاطب هدفش نوجوانان هستند، شامل سه اپیزود می باشد که به موضوع مقاومت می پردازد و جز داستانهای آینده نگر است که در آن نشان داده میشود که بارگاه آئمه بقیع در حال ساخت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

این روزها گروه انیمیشن بچه های بهشت شامل طلاب و دانشجویان هنرمند می باشد و بصورت مستقل فعالیت میکند درحال تولید پروژه انیمیشنی با نام ( مسیرصبح) است..
حدود یک سال و نیم فیلمنامه آن بطول انجامیده و مراحل پیش تولید(طراحی کاراکترها واستوری برد و استوری ریل و…. ) را پشت سر گذاشته است . این انیمیشن کوتاه حدودا ۵ دقیقه است.
در حال حاضر این پروژه در مرحله تولید و انیمیت است که انیماتوری اینکار به عهده خواهران دوقلوی هنرمند زهرا و زهره طباطبایی می باشد که با تکنیک پیپر فریم به فریم کشیده شده و متحرک سازی میشود . انیمیت اینکار تا اوایل تیرماه سال آینده ادامه خواهد داشت ودر پاییز ۹۷ از آن رونمایی خواهد شد.
عوامل کار عبارتند از:نویسنده و کارگردان علی علیجان زاده دستیار کارگردان : سرکار خانم مریم اسماعیلی مدیربرنامه و هماهنگی:علی نظری مدیرتولید:حسین طالبی طراح کاراکتر: سرکار خانم زهره طباطبایی طراح زمینه : سرکار خانم زهرا طباطبایی طراح دکور :فائزه جوادی و…
این انیمیشن که مخاطب هدفش نوجوانان هستند شامل سه اپیزود می باشد که به موضوع مقاومت می پردازد و جز داستانهای آینده نگر است که در آن نشان داده میشود که بارگاه آئمه بقیع در حال ساخت است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.