پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
پیام رئیس دانشگاه مازندران به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو
به مناسبت 16آذر روز دانشجو دکترمیر خلاق میرنیا ریاست دانشگاه مازندران طی پیامی این روز را به دانشجویان و دانشگاهیان تبریک گفتند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به مناسبت ۱۶آذر روز دانشجو دکترمیر خلاق میرنیا ریاست دانشگاه مازندران طی پیامی این روز را به دانشجویان و دانشگاهیان تبریک گفتند .

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

شانزدهم آذرماه، یکی از ایام پرافتخار در صفحات تاریخ کشور و سنبل استکبارستیزی و ایستادگی در برابر ظلم است. در آن روز، جوانان غیور و بصیر ایران عزیز، علم تنفر از جور و خودکامگی را بر افراشتند و خورشید عدالت خواهی را افروخته نگه داشتند.

امروزه تمام جهان، ایران اسلامی را یک کشور پرصلابت، با اقتدار و مصداق بارز مبارزه با ظلم و استبداد می دانند که با قدرت و تکیه بر توان داخلی جوانان غیور خود، به بالاترین جایگاه در حوزه های علم، اقتصاد و دیپلماسی بین المللی رسیده است. بدون شک این توانمندی در سایه اتحاد و تلاش همه ملت ایران بخصوص فرهیختگان، دانشمندان و جوانان دانشجوی این آب و خاک به دست آمده است و توانسته است تا ندای عزت و قدرت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برساند.

اینجانب ضمن گرامی داشت سالروز حماسه ۱۶ آذر، این روز بزرگ را به تمامی دانشجویان، خصوصا دانشجویان دانشگاه مازندران تبریک گفته، امید این دارم که دانشجویان گرامی بسان گذشته در کنار علم آموزی، نسبت به امور کشور و منطقه حساس بوده و پرچم اقتدار و عزت ایران اسلامی را در تمام چهان به اهتزاز در آورند.

سید خلاق میرنیا

رییس دانشگاه مازندران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.