پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مجهزترین درمانگاه شبانه روزی مازندران در آمل
درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل در آستانه میلاد باسعادت پیامبراکرم حضرت محمد (ص) ومیلاد امام جعفر صادق (ع) به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قربان اسدی مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل گفت: این درمانگاه شبانه روزی یکی از مجهزترین درمانگاه‌ها در مازندران است که یک طبقه از آن به آزمایشگاه اختصاص داده شده و ساختمان رادیولوژی بزودی فعال خواهد شد.

وی افزود: این درمانگاه با زیربنای هزار ۳۱۰ متر مربع با ۳ طبقه که برای ساخت آن ۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شد و در خیابان اتصالی بلوار مطهری به بلوارامام رضا (ع) در شهرک بسیجیان آمل واقع شده است.

مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل گفت: این درمانگاه مجهز به ساختمان داروخانه، اورژانس جداگانه زنانه ومردانه، فیزیوتراپی ،پزشک خانواده ، پزشکان عمومی ومتخصص است که با حضور پزشکان متخصص چشم، قلب، داخلی، زنان و زایمان، روان شناس، بینایی سنجی، دندان پزشکی به بیماران مراجعه کننده خدمات ارائه می‌کند.

وی افزود: مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی با داشتن کارت بسیجی فعال (کارت اصل خدمات درمان بسیجیان) از ۵ تا ۲۰ درصد برمبنای تعرفه فرانشیت تخفیف بهره‌مند خواهند شد.

مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل همچنین با بیان اینکه بخش دیالیز این درمانگاه با ۲۲ تخت یک ماه آینده افتتاح خواهدشد، گفت: فاز دوم بخش دیالیز هم ۲۵ تخت دیگر درحال ساخت است که با افتتاح فاز دوم در ۳ شیفت کاری به بیماران دیالیزی شهرستان خدمات ارائه خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.