پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرپرست تیم ملی قایقرانی اسلالوم خبر داد;
آمل پایگاه قهرمانی قایقرانی آب های خروشان
سرپرست تیم ملی قایقرانی اسلالوم گفت: اردوی تیم ملی قایقرانی اسلالوم ایران با هدف موفقیت در مسابقات المپیک اندوزی در آمل، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ابراهیم محمدپور سرپرست تیم ملی قایقرانی اسلالوم و رییس هیئت قایقرانی آمل آغاز اولین مرحله اردوی تیم ملی اسلالوم در رودخانه هراز را خبر داد و گفت: با پیگیری این هیئت و آماده سازی زیرساخت های آن، آمل به عنوان پایگاه قهرمانی آب های خروشان شناخته شد.

وی در ادامه از تاسیس اولین باشگاه قایقرانی با حضور سرمربیان تیم ملی خبر داد و تاسیس این باشگاه را در پیشرفت و افتخارآفرینی برای آمل موثر دانست.

محمدپور اظهار کرد: اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم آب های خروشان مردان از سه شنبه ۷ آذر ماه آغاز و از امروز این اردو در رودخانه هراز آمل شروع شد.

رییس هیئت قایقرانی آمل افزود: تیم ملی اسلالوم آب های خروشان ، تمرین های امادگی خود را با هدف موفقیت در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی آغاز کرد و این مرحله از اردو تا ۱۷ آذرماه ادامه پیدا خواهد کرد.

در پایان گفتگو، ایشان از اعضای شورای شهر، شهردار و اداره ورزش و جوانان آمل به دلیل همکاری و فراهم کردن امکانات لازم جهت برپایی این اردو قدردانی و تشکر کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.