پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آغاز رزمایش سیاسی مازندرانی‌ها با تشکیل صف‌های طولانی/وقتی که مردم می‌ترکانند، دیدنی است
برخی کاندیداها و ستادهای‌شان در مازندران برای پدیده شدن گفته بودند که می‌خواهند بترکانند و چند نفرشان هم این کار را کردند، اما واقعاً ترکاندن آنها نه سر و صدایی به پا کرد و نه پدیده‌ای را ارائه داد، اما مردم چی...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرانجام پس از ماه‌ها تلاش و موضوع یک بودن انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی، از ساعت ۸صبح امروز حوزه‌های انتخابیه مازندران درب‌های خود را به سوی مردان و زنان دلاور سرزمین حماسه‌سازان گشودند تا بار دیگر شاهد  خلق حماسه‌ای سترگ برای اعتلای نظامی باشند که عشق به آن ریشه در عمق وجودی مازنی‌ها دارد.

به گزارش خبرنگاران بلاغ از شهرهای مختلف مازندران، مردم این سرزمین

شیرزن مازندرانی:: می‌خواهم در مقابل عظمت کار مدافعان حرم و شهدای انقلاب و خون دل‌خوردن‌های مقام معظم رهبری این حداقل کار را انجام دهم.

از ساعات اولیه امروز و ساعتی قبل از گشایش حوزه‌های اخذ رای، در پشت درب این حوزه‌ها به تشکیل صف پرداختند تا با شروع رای‌گیری جزء اولین نفراتی باشند که به این تکلیف الهی خودعمل کرده‌اند.

بسیاری از رای‌دهندگان در پاسخ به علت رجوع خود در نخستین ساعات امروز در پشت درب‌های بسته حوزه‌های رای‌گیری، اظهار داشتند که می‌خواهند به دنیا بویژه دشمنان نظام اسلامی ثابت کنند که برای حفظ و اعتلای نظام اسلامی خود حاضرند جلوتر از انتظارات حکومت اسلامی به پای فداکاری و حفظ دستاوردهای نظام اسلامی خود بیایند.

ما که شرمنده مدافعان حرمیم

خبرنگار ما از چمستان نور گزارش می‌دهد که از بانویی که در ساعت هفت و سی دقیقه با فرزند کوچک خود در صف رای ایستاده بود، علت حضور پیش از وقت را سئوال کرد که این شیرزن مازندرانی اظهار داشته بود: می‌خواهم در مقابل عظمت کار مدافعان حرم و شهدای انقلاب و خون دل‌خوردن‌های مقام معظم رهبری این حداقل کار را انجام دهم تا به دنیا ثابت کنم که تا ماها هستیم، خواب آنها در سلطه به این کشور از هر طریق حتی نفوذ

جوان بهشهری:دنیا چشم بدوزد به ملت ایران و ببینند که آنها امروز جمعه ۷ اسفند چگونه خواهند ترکاند.

را آشفته خواهیم کرد.

ترکاندن ما در برابر برخی کاندیداها

رای‌دهنده جوانی در بهشهر به خبرنگار بلاغ گفت: شما نوشته بودید که عده‌ای از کاندیداها در دقایق پایانی تبلیغات می‌خواستند بترکانند که به اعتقاد بنده هیچ‌کدامشان موفق نشدند بترکانند، اما دنیا چشم بدوزد به ملت ایران و ببینند که آنها امروز جمعه ۷ اسفند چگونه خواهند ترکاند.

وی که خود را دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق معرفی کرد، افزود: آزمون داده را آزمودن خطاست، اما ملت ایران صدها بار دیگر هم اگر تحت آزمون قرار گیرند، باز هم سرفراز از هر آزمون حتی دشوار و پیچیده بمانند این دوره انتخابات موفق و با نمره بالا خارج می‌شوند، بدین جهت نتیجه حضور حماسی امروز ملت بزرگ ایران پای صندوق‌های رای، پاسخ دندان‌شکن به شیطان بزرگ امریکاست.

زیباترین آزادی در بیشه شیران

در سوادکوه و زیرآب این شهرستان، فرد میانسالی که می‌گوید

کارمند آموزش و پرورش سوادکوه:مردم به نسبت افزایش مشکلات‌شان نسبت به ضرورت حضور خود حساس‌تر و مسئولانه‌تر عمل می‌کنند.

کارمند آموزش و پرورش است، ایران اسلامی را دموکرات‌ترین کشور جهان می‌داند و می‌افزاید: کجای دنیا سراغ دارید که کاندیداها این طور آزادانه به فعالیت بپردازند و مردم هم آزادانه کاندیداهای مورد نظر خود را انتخاب کنند و این همه نعمت، بواسطه اخلاص شهداء و رهبری‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری است.

قشنگ‌ترین منطق از این شهروند سوادکوهی

وی به مشکلات جامعه اشاره می‌کند و می‌گوید: بنده خودم سه پسر بیکار و فارغ‌التحصیل دانشگاهی در خانه دارم و با حقوق چندرغاز به سختی زندگی را گرد می‌کنم، اما به خوبی می‌دانم شرط رهایی از همه مشکلات حضور بموقع مردم در صحنه و انتخاب آگاهانه آنهاست. روی این جهت، هرچه هم مشکلات زیادتر شود و دشمن فکر کند که این مشکلات مانع حضور مردم می‌شود و مردم از نظام‌شان دل‌زده می‌شوند، باید بگویم که دشمنان کور خوانده‌اند و مردم به نسبت افزایش مشکلات‌شان نسبت به ضرورت حضور خود حساس‌تر و مسئولانه‌تر عمل می‌کنند.

واقعاً

راننده ساروی:اولین برنده این امتحان خود ملت ایران هستند و مفلوک‌ترین هم، امریکا و دلباختگان شیطان بزرگ در داخل کشورمان هستند.

باید به این اندیشه‌ها تحسین کرد

حسن تراب اختر که خود را راننده معرفی کرد، در یکی از پایگاه‌های اخذ رای در ساری، انتخابات را امتحان برای همه ذکر می‌کند و می‌گوید: برای داخلی‌ها و خارجی‌ها هم این انتخابات امتحان است و باید دید چه کسانی در این امتحان قبول و چه کسانی مردود می‌شوند، اما اجازه دهید پیشاپیش بگویم چه کسانی از عهده این امتحان بزرگ موفق بیرون آمده‌اند، قطعاً اولین برنده این امتحان خود ملت ایران هستند و مفلوک‌ترین هم، امریکا و دلباختگان شیطان بزرگ در داخل کشورمان هستند که باید از مردم‌مان ناراحت هم باشند و قطعاً از فردای انتخابات اقداماتی را برای تنبیه این ملت انجام خواهند داد که شاید بخشی از این اقدامات از ناحیه عوامل داخلی‌شان باشد، بدین جهت ما باید این آمادگی را داشته باشیم چرا که هر کار بزرگی، هرینه خاص خود را دارد و زندگی شرافتمندانه و عزت‌مندانه ملت ایران هم هزینه دارد و مردم ما تا امروز انقلاب، هزینه‌های خود را برای حفظ دستاوردهای گرانقدر انقلاب‌شان به‌خوبی پرداخت کردند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.