پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه ؛
گروه مرگ برای یوزهای ایرانی
شامگاه روز گذشته قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی در کاخ کرملین مسکو برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

روز گذشته طی مراسمی در کاخ کرملین مسکو مراسم قرعه کشی جام جهانی انجام شد که طی ان ۳۲تیم حاضر رقیبان خود را شناختند.این مراسم با حضور پوتین رییس جمهور روسیه و اینفانتنیو ریس فیفا و مقامات روسی و بزرگان دنیای فوتبال برگزار شد .

این مراسم با حضور چهره های شاخص، از جمله دیگو مارادونا،کافو ،گری لینکر، فابیو کاناوارو ،کارلوس پویول و دیگو فورلان ،قرعه کشی برگزار شد. همچینین از ایران کارلوس کی روش ،مهدی تاج و محمدرضا ساکت در این مراسم حضور داشنتد و هچنین علی دایی و مهدی  مهدوی کیا به عنوان مهیمانان ویزه فیفا بودند .

در ادامه قرعه کشی با مشخص شدن سرگروه ها تکلیف گروه های هشت گانه مشخص شد، که تیم ملی ایران در گروه B این رقابت ها قرار گرفت ،تیم ملی کشورمان که در گروه مرگ این رقابت ها حضور دارد ، با پرتغال قهرمان اروپا تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ افریقا جنوبی  و تیم ملی مراکش یکی از تیم های اماده افریقا که با حذف کردن ساحل عاج موفق به حضور در جام جهانی شد .

باتوجه ب حضور دو تیم پرتغال و اسپانیا در این گروه  خیلی ها این گروه را گروه مرگ می نامند. تقابل با دو تیم پرتغال و اسپانیا برای کارلوس کی روش که می تواند در مقابل تیم ملی کشورش و در برابر اسپانیا می توانند بسیار جذاب  و دیدنی باشد از این حیث  تابستان اینده روسیه برخلاف تابستان های گذاشته می توانند بسیار داغ باشد مسکو از امروز روز شمار خود را اغاز کرده برای یک جام جهانی جذاب و دیدنی .

نوشته پیام حقیقت

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.