پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
پیام رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و هفته وحدت
رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پیامی میلاد فرخنده و سراسر نور حضرت محمد (ص)، ولادت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفتند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر آمل در پیامی میلاد فرخنده و سراسر نور حضرت محمد (ص)، ولادت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفتند .

در این پیام آمده است :
ربیع، ماه برکت و فزونی و زیبایی است و تجلی انوار الهی در این ماه پرخیر و برکت، ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشأنی است که با انوار رخسار و جمال منورش جهان تاریک را روشنایی دیگر بخشید .
بی تردید هفته وحدت نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است، دین اسلام همواره و همیشه در همه شرایط همگان را برادر یکدیگر قرار داده و پیامبر اکرم (ص) که اسوه حسنه ای برای تمام انسان ها در همه دوران ها است و باید دل و جان و روح خویش را به دریای بی کران و عمیق معارف و آموزه هایش سپرد مردم را به دینداری، معنویت در کنار اخلاق و احترام به حق و حقوق همنوعان، دوری از دشمنی و کینه ورزی دعوت کرده است .
امروز بزرگترین منکر در میان امت اسلامی ایجاد اختلاف و درگیری میان برادران دینی است و ضروری‌ترین معروف دعوت به وحدت،‌ انسجام و یکپارچگی در مقابل ظلم، استکبار و صهیونیسم می‌باشد .
بدینوسیله فرا رسیدن میلاد مسعود عصاره نبوت، پیامبر رحمت و عدالت حضرت محمد (ص)، ولادت باسعادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را که نماد آزادگی و آزاداندیشی امت مسلمان است تبریک عرض نموده، امید است به برکت این ایام مبارک بتوانیم در ادامه مسیر خدمت رسانی به مردم خوب و شریف این مرز و بوم توفیق یافته و در این روزهای ملکوتی دعا می کنیم عنایت خداوند متعال همچنان شامل حال همه ی مسلمین جهان گردد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.