پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول کمیته خادمین سپاه کربلا مازندران خبر داد:
آغاز ثبت نام داوطلبین افتخاری خادمی شهدا در سال ۹۶
حسن سلحشور گفت: داوطلبین افتخاری خادمی شهدای مازندران از تاریخ 11 آذرماه 96 لغایت 20 آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکزی کمیته خادمین به آدرس www.khadem.koolebar.ir ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسن سلحشور از آغاز ثبت نام سراسری خادمین شهدا در سال ۹۶ خبر داد گفت: داوطلبین افتخاری خادمی شهدای مازندران از تاریخ ۱۱ آذرماه ۹۶ لغایت ۲۰ آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکزی کمیته خادمین به آدرس www.khadem.koolebar.ir ثبت نام کنند.

وی افزود: این خادمین پس از طی مراحل جذب در دوره های تخصصی شرکت کرده و بعد از اتمام آموزش و کلاس‌های توجیهی جهت خدمت رسانی به زائرین شهدا در مناطق عملیاتی جنوب و یادمان های شهدا به این مناطق اعزام می‌شوند.

مسئول کمیته خادمین مازندران با بیان اینکه خادمین در ۲ بازه ملی و استانی به کار گیری می‌شوند، یادآور شد: در بازه ملی یادمان هایی همچون شلمچه، طلاییه، هویزه، اروندکنار، چزابه، معراج شهدای اهواز و دیگر یادمان های جنوب و بازه استانی در اردوگاه های اندیمشک و خرمشهر به کار گیری می‌شوند.

وی با بیان اینکه از اسفند ماه سال گذشته تا کنون بیش از ۱۲۰۰ خادم مازندرانی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شدند، خاطرنشان کرد: خادمین الشهدایی که به تازگی پذیرشمی‌شوند به همراه خادمین قبلی در راهیان نور عمومی به خصوص ایام اسفند و فروردین پیش رو در استان خوزستان به کارگیری خواهند شد.

سلحشور در پایان تصریح کرد : تمامی مراحل آموزش جذب و ساماندهی با همکاری و هماهنگی کمیته خادمین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج بوده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.