پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به میزبانی مازندران برگزار شد;
جلسه هم اندیشی بررسی آسیب ها و فرصت های حوزه فرهنگ و هنر+ عکس
نشست هم اندیشی معاونین فرهنگی و کارشناسان هنری حوزه های هنری استانهای مازندران، گیلان و زنجان به میزبانی مازندران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

معاونین فرهنگی و کارشناسان هنری حوزه های هنری مازندران گیلان و زنجان جهت بررسی راهکارهای مناسب جهت همکاری های مشترک و افزایش کیفیت تولیدات و برنامه های فرهنگی هنری گرد هم آمدند.

گفتنی است سینا دلشادی رییس حوزه هنری مازندران در ابتدای این نشست که ۲ آذر ۹۶ برپا شد، با موثر خواندن چنین هم نشینی و هم اندیشی هایی، نتیجه هم افزایی را (با ارتباط بیشتر مراکز استانها) تولیدات فاخر و برنامه های تاثیرگذار برشمرد.
وی ضمن اشاره به توجه ویژه مرکز امور استان ها و مجلس حوزه هنری به جایگاه معاونین فرهنگی و هنری به ویژه در یک دهه اخیر، خاطر نشان کرد: امروز شاهد آن هستیم که معاونین فرهنگی و هنری پرسابقه و متعهد، هم در هماهنگی و برنامه ریزی فعالیتهای کارشناسان و هم جهت جانشینی و جایگزینی مدیران مراکز گزینه های مناسبی بوده، که هرکدام شناخت لازم جهت پیشبرد اهداف این نهاد را دارا هستند و این ناشی از سیاست درست مرکز، در حوزه ی نیروی انسانی است.
در ادامه این نشست مهدی معصومی گرجی معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران، ضمن عرض خوش آمد ، این محفل را ابتکار معاونت فرهنگی امور استانها قلمداد کرد و گفت: توجه به آسیب ها و فرصت ها در حیطه تولیدات فرهنگی هنری یک قدم مهم رو به جلو میباشد و این نشست میتواند با هم اندیشی و تبادل تجربیات، به کیفی سازی تولیدات و برنامه ها کمک شایانی کند.

در ادامه، معاونین فرهنگی استان های گیلان و زنجان و همچنین کارشناسان سه استان در باره مسائلی همچون فعالیت های حوزه هنری، تولیدات، مخاطب شناسی، جذب و پرورش هنرمندان، توزیع آثار هنری، هنر های نوظهور، تخصیص اعتبار و بودجه، سیاستهای بنیادین نهاد و … به بحث و تبادل نظر پرداختند.
گفتنی است در ادامه این برنامه کارشناسان واحدهای هنری استان های گیلان و زنجان با حضور در اتاق همتایان میزبان خود، بصورت تخصصی به تبادل اطلاعات درباره امور کاری خود پرداختند.

شایان ذکر آنکه این محفل که در ادامه با بازدید مهمانان از نمایشگاه تولیدات حوزه هنری مازندران و بخشهای مختلف این نهاد پایان یافت به زودی در استان های گیلان و زنجان نیز برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.