پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رونالدو باز هم رکورد شکنی
مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در صدر جدول تمام ورزشکارانی ایستاده است که دارای بیشترین طرفدار در شبکه‌های اجتماعی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کریستیانو رونالدو به اولین ورزشکار تاریخ تبدیل شد که شمار طرفداران و دنبال‌کنندگانش در شبکه‌های مجازی از مرز ۲۰۰ میلیون نفر می‌گذرد.

رونالدو در فیس‌بوک ۱۰۹٫۷ میلیون، در اینستاگرام ۴۹٫۶ میلیون و در توئیتر ۴۰٫۷ میلیون دنبال‌کننده دارد که او را به پرطرفدارترین ورزشکار دنیای در فضای مجازی تبدیل کرده است.

طبق گزارش سایت آماری «هوکیت»، شب گذشته (سه‌شنبه) شمار طرفداران رونالدو در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی به ۲۰۰ میلیون و ۵۸ هزار و ۴۹۴ نفر رسید.

رونالدو شاید در این فصل در رقابت با لیونل مسی، مهاجم بارسلونا جهت کسب جام شانس کمتری داشته و در کورس کسب توپ طلا هم به او باخته باشد، اما او در رقابت با همتای آرژانتینی‌اش برای جذب طرفدار در فضای مجازی، برنده‌‌ای قاطع است، چون تعداد طرفداران مسی در شبکه‌های اجتماعی ۱۲۰٫۸ میلیون نفر است. البته مسی بر خلاف رونالدو در شبکه اجتماعی توئیتر حساب کاربری ندارد.

رونالدو در شرایطی به عنوان پرطرفدارترین ورزشکار جهان در فضای مجازی است که تعداد دنبال‌کنندگان او در شبکه‌های اجتماعی از مجموع تمام دنبال‌کنندگان ستاره‌هایی مانند لبران جیمز، مایکل جردن، کوبی برایانت، کوین دورانت و استفن کری که همگی در NBA  شاغل بوده و هستند، بیشتر است. این پنج ستاره لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا، مجموعاً ۱۸۷ میلیون طرفدار در فضای مجازی دارند.

طبق اعلام سایت هوکیت در سال ۲۰۱۵ به میزان ۴۱٫۸ میلیون نفر به طرفداران رونالدو در فضای مجازی اضافه شد که تقریباً دو سوم آنها در اینستاگرام بوده است. روزانه به طور متوسط ۱۳۵ هزار نفر، به دنبال‌کنندگان رونالدو در شبکه‌های اجتماعی اضافه می‌شوند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.