پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرماندار آمل بیان کرد;
استقرار ۹ ایستگاه جمع آوری کمکهای مردمی درآمل برای زلزله زدگان غرب کشور+ تصاویر
جلسه هماهنگي براي کمک به آسيب ديدگان زلزله کرمانشاه به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار فرماندار ويژه شهرستان آمل و با حضور تمامي مسئولين ادارات برگزار گرديد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل با ابراز تاسف از واقعه درگذشت جمعی از هموطنان در زلزله کرمانشاه اظهار داشت: همه ما باید دست به دست هم دهیم و به مردم زلزله زده استان کرمانشاه کمک کنیم تا از شرایط بحران بیرون آیند.

فرماندار شهرستان امل رساندن اقلام و مایحتاج اولیه زندگی مردم زلزله زده را از مهمترین کارها دانست و بیان نمود: مایحتاجی که هم اکنون مردم زلزله زده استان کرمانشاه نیاز دارند از قبیل : کنسرو – پتو – نان -آب و چادر می باشد که وظیفه ما ست این اقلام را تهیه کرده و در اختیار جمعیت هلال احمرگذاشته تا به دست هموطنان زلزله زده برسانند .

به همین منظور فرمانداری شهرستان آمل طی اطلاعیه ای اعلام داشت که مردم خیرکمک های نقدی و غیر نقدی را بصورت حضوری به هلال احمر تحویل نمایند وشماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد اکثر بانکها برای جمع آوری کمک های نقدی به نام هلال احمر در نظر گرفته شده که مردم می توانند کمک های نقدی خود را به این شماره حساب واریز کنند.

مکان های در نظر گرفته شده برای استقرار هلال احمر در شهرستان آمل جهت جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی که از ساعات اولیه حادثه چادرهایی برپا کردند به صورت ذیل می باشد: ۱ – میدان ۱۷ شهریور ۲ – میدان قائم ۳- میدان فجر ۴ – اول بلوار ولایت ۵ – سه راهی جاده قدیم ۶ – جنب بانک ملی مرکزی ۷ – پایگاه هلال احمر مسجد باب الحوائج بربری خیل ۸ – شعبه هلال احمر ۹ – ایستگاه تاکسی هزارسنگر .

در پایان سید جعفر رسولی فرماندار شهرستان آمل از همه مدعوین حاضر در جلسه و شهروندان آملی که به صورت خودجوش اقدام کمک به زلزده زدگان استان کرمانشاه نمودند، تقدیر و تشکر نمود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.