پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

صداگذاری «کروکودیل» آغاز شد
فیلم «کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور در ادامه مراحل پس از تولید خود به صداگذاری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم سینمایی «کروکودیل»؛ این فیلم به کارگردانی مسعود تکاور در ادامه مراحل پس از تولید خود به صداگذاری رسید.

مسعود تکاور نویسنده و گارگردان فیلم سینمایی «کروکودیل» درباره صداگذاری فیلمش گفت: با توجه به فضای حادثه‌ای فیلم «کروکودیل» و شرایط حساس تولید آن، می‌خواستم صداگذاری فیلمم واقعی باشد.

تکاور درباره صداگذاری این فیلم و انتخاب محمدمهدی جواهرزاده توضیح داد: من در انتخاب اعضای تیمم دنبال افراد دارای نبوغ و مستعد هستم. جواهرزاده با دریافت چند جایزه برای فیلم‌هایی که کار کرده نشان داد که توانمند است به خصوص صداگذاری رئالیته فیلم من را خوب می‌تواند بشناسد و ایجاد کند.

فیلم سینمایی «کروکودیل» فضایی حادثه‌ای دارد و درباره چند جوان است که می‌خواهند از مسیری سریع اما پرخطر، همه چیز را می‌خواهند یک شبه به دست بیاورند، اما…

عوامل فیلم سینمایی حادثه‌ای «کروکودیل» عبارتند از: نویسنده و کارگردان مسعود تکاور، تهیه‌کننده: عزت‌الله جامعی ندوشن، سرمایه‌گذار: یوسف نادعلی، صداگذار : محمدمهدی جواهرزاده.

بازیگرانی که در فیلم سینمایی «کروکودیل» به ایفای نقش پرداختند، عبارتند از: کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی و…

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.