پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرماندار آمل بیان کرد;
انتقال برق در آینده ی نزدیک به چاههای آب کشاورزی بخش دابودشت+ تصاویر
فرماندار آمل در بازديد از بخش دابودشت گفت: در آينده نزديک شاهد انتقال برق به چاههاي آب کشاورزي اين بخش خواهيم بود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل، حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر، علی حیدرزاده معاون برنامه ریزی فرمانداری آمل، یدالله ساعی بخشدار دابودشت، فیاض رئیس امور توزیع برق آمل، علوی رئیس بنیاد و مسکن انقلاب اسلامی از روستای بانصرکلا و کمانگرکلای بخش دابودشت بازدیدکردند.

ساعی بخشدار دابودشت ضمن خوش امدگویی به مسئولین یکی از نیازهای ضروری در بخش دابودشت را برق دارکردن چاههای آب کشاورزی دانست و عنوان کرد: خدا را شاکریم که امروز با حمایت نماینده مردم آمل و فرماندار ویژه این شهرستان این مشکل در دست حل شدن می باشد.

نورانی عضو شورای اسلامی روستای کمانگرکلا از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه شهرستان آمل قدردانی نمود و گفت: با حمایت های شما انشاءا… بتوانیم طرح هادی را در این روستا اجرا کنیم .

حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه بخش دابو و دشت سر با اعلام اینکه دکتر یوسفیان و سید جعفر رسولی فرماندار شهر آمل منشاء خیر و برکت هستند و زحمات زیادی در این بخش بابت برق و گاز کشیده اند گفت: امید است مشکل برق دار کردن چاه ها و طرح هادی روستاها به زودی به اتمام برسد.

فرماندار ویژه شهرستان آمل پیرو بازدید از بخش دابودشت و روستای کمانگرکلا گفت: امروزه شاهد پیشرفت در این بخش بوده وبنده از همه شهروندان بخش دابودشت و روستای کمانگرکلا تشکر نموده و با پیگیریهایی که در اسرع وقت انجام می گردد انشاءا… در آینده نزدیک شاهد افتتاح برق چاههای آب کشاورزی خواهیم بود .

درپایان حیدرزاده معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل در بازدید از روستای کمانگرکلا گفت: برای اولین بار نماینده شهرستان توانست دستور اختصاص بودجه برای برق دار کردن چاههای آب کشاورزی را دریافت نماید وامروزه شاهد هستیم با دستورفرماندار ویژه شهرستان آمل تعداد کثیری از چاههای آب کشاورزی مجوزات لازم را برای برق دار شدن گرفته و در آینده ای نزدیک کار خود را شروع می کنند .

در پایان مسئولین باحضور بر سرمزار شهدای این روستاها به شهدای گرانقدر ادای احترام نمودند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.