پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عزت الله یوسفیان ملا در دانشگاه پیام نور آمل مطرح کرد;
جنبش دانشگاهی نقطه ی امید است
نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي گفت: وقتي در جامعه فساد چهره خود را نشان مي دهد، قدرت و شهامت از بين مي رود و جنبش دانشگاهی در این میان نقطه ی امید است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه مرکزی پیام نور آمل، با حضور عزت الله یوسفیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سید جعفر رسولی معاون استاندار فرماندار ویژه شهرستان امل صورت گرفت.

ریاست دانشگاه پیام نور مرکزی شهرستان آمل ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از زحمات و حمایت های عزت الله یوسفیان ملا و سید جعفر رسولی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور شهرستان آمل در حوزه فرهنگی، ورزشی و بسیج دانشجویی رتبه اول را در استان مازندران کسب نمود.

وی همچنین از پیگیری فرماندار و نماینده شهرستان آمل در امر تحکیم مراکز اموزش عالی قدردانی نمود، و این تلاشها را حاصل فرهیختگی و نگاه بلند ایشان دانست.

عزت الله یوسفیان ملا در این مراسم گفت: دانشگاه پیام نور از نظر علمی رتبه بالایی داشته و بخش خصوصی باید امکانالت لازم را تهیه و دستگاه های دولتی نیز از آن ها حمایت کنند تا دانشجو بتواند آسوده خاطر تحصیلات خود را ادامه دهد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در همایش دانشگاه پیام نور آمل دانشجو را یک عضو مفید و تاثیر گذار در جامعه دانست و عنوان کرد: وقتی در جامعه فساد چهره خود را نشان می دهد قدرت و شهامت از بین می رود و فقط دانشجو می تواند با جنبش های حساب شده مسئولین را بیدار کرده و نقطه امید، همان جنبش دانشگاهی می باشد.

در پایان همایش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندارویژه شهرستان آمل از پروژه ورزشی درحال ساخت دانشگاه پیام نور بازدید کردند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.