پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران;
دکتر حسین رنجبران قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران شد
طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،دکتر حسین رنجبران به عنوان قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،دکتر حسین رنجبران به عنوان قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد.

طی ابلاغی از سوی دکتر سید عباس موسوی،رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران دکتر حسین رنجبران به عنوان قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد.

تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین معاونت ها، مدیریت ها، مراکز و همه واحد های تابعه دانشگاه در کل استان و تدوین برنامه های راهبردی دانشگاه و مشارکت در مدیریت اجرای برنامه های مذکور و مشارکت در فرآیندهای نهادهای مختلف درون دانشگاهی و ارتباطات برون دانشگاهی اعم از وزارتی، استانی و شهرستانی با توجه به چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از جمله مواردی است که در این حکم به آن تاکید شده است.

به گزارش ایسنا، دکتر حسین رنجبران پیش از این به عنوان مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بهزیستی کشور مشغول به خدمت بود و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدییت فرهنگی این دانشگاه را نیز در کارنامه مدیریتی خود دارد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.