پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

لزوم لذت خانواده‌ها از فضای فرهنگی و رسانه‌ای نمایشگاه مطبوعات
یکی از مدیران دوهفته‌نامه سراسری موفقیت گفت: اعضای خانواده‌ها می‌توانند در هر جا، هر مکان و هر نمایشگاه از کنار یکدیگر بودن لذت ببرند و اگر این جمع در نمایشگاه فرهنگی و رسانه‌ای مطبوعاتی باشد به مراتب لذت آن بالاتر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ستاره مرادی در گفت‌وگویی درباره پوستر نمایشگاه گفت: با دیدن پوستر نمایشگاه مطبوعات این ذهنیت برایم تداعی شد که شبکه‌های مجازی در رسانه‌های کشور بسیار تأثیرگذار هستند و با آنکه مردم برای مشاهده و حضور در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا کرده‌اند اما همچنان نشان می‌دهد که آنها از شبکه‌های اجتماعی دور نبوده و در حال سلفی گرفتن هستند ضمن اینکه این پوستر تداعی کننده آن است که می‌توانیم از فضاهای فرهنگی و رسانه‌ای کشور به ویژه نمایشگاه مطبوعات حداکثر بهره‌برداری را انجام دهیم.

وی افزود: با آنکه اعضای خانواده به نمایشگاه مطبوعات آمده‌اند اما گرمای حضور خانوادگی و دور هم بودن اعضای آن ضمن بهره‌گیری از تکنولوژی روز بسیار مهم است.

این عضو تحریریه دوهفته‌نامه سراسری موفقیت در پایان تصریح کرد: پوستر نمایشگاه نشان داد که در هر صورت اعضای خانواده‌ها می‌توانند در هر جا، هر مکان و هر نمایشگاه از کنار یکدیگر بودن لذت برد و اگر این جمع در نمایشگاه فرهنگی و رسانه‌ای مطبوعاتی باشد به مراتب لذت آن بالاتر خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.